w

HahaHaha

Barbara Kurdej-Szatan nie narzeka na brak zleceń. „…film ze mną w roli głównej…”.

Fot. YouTube / Screenshot

Mogłoby się wydawać, że kariera Barbary Kurdej-Szatan może przygasnąć po ostatnich wydarzeniach. Aktora twierdzi jednak, że nie narzeka na brak zleceń.

Chciałoby się napisać, że Barbara Kurdej-Szatan od jakiegoś czasu była wszędzie. Mogliśmy ją oglądać w filmach, teatrze, a także w najróżniejszych kampaniach reklamowych. Co za tym idzie, jej kariera rozwijała się świetnie.

Wszystko zmieniło się jakiś czas temu, gdy Barbara zamieściła wulgarny wpis w jednym z social mediów. Ten wywołał ogromną burzę w sieci i sprawił, że aktora straciła kilka ważnych kontraktów.

Po wspomnianym wpisie pożegnała się z pracą w TVP, w którym grała w popularnym serialu. Pracę tam stracił również jej mąż. Na domiar złego za współpracę podziękowała jej duża sieć telefonii komórkowej.

Ręce Kurdej-Szatan nadal pełne pracy

Część osób sądziła, że Basia zniknie na jakiś czas z życia publicznego i poczeka, aż negatywne emocje z nią związane trochę przygasną. Tak się jednak nie stało, a aktora otwarcie twierdzi, że nie narzeka na brak kolejnych zleceń.

Przede mną nowe spektakle i to nie będzie tylko jeden spektakl, a kilkaBędzie też emisja programu, który kręciłam w wakacje, będzie film ze mną w roli głównej – powiedziała.

To oznacza, że nadal będziemy ją regularnie oglądać na deskach teatru, ale także na dużym ekranie. Cieszycie się?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Agnieszka Włodarczyk pełna refleksji w 41. urodziny. „Długo czekałam na ten spokój w sercu”

SKANDAL na planie „Dziewczyny z Dubaju”! Sprawa molestowania trafiła do prokuratury! „W filmie jest scena, kiedy mnie wykorzystał”