w

Agnieszka Włodarczyk pełna refleksji w 41. urodziny. „Długo czekałam na ten spokój w sercu”

Fot. YouTube / Screenshot

Agnieszka Włodarczyk 13 grudnia świętowała swoje urodziny. Choć w tym roku określenie „świętowała” niespecjalnie pasuje w odniesieniu do aktorki.

Agnieszka Włodarczyk ma za sobą lata mniejszych i większych sukcesów w branży filmowej. Od jakiegoś czasu skupia się jednak bardziej na pracy online niż na aktorstwie, na którym zbudowała swoją markę.

Instagramowy profil Agnieszki stał się jej głównym źródłem dochodów. Możemy na nim regularnie oglądać posty sponsorowane, czego aktorka wcale nie ukrywa, a wręcz przeciwnie. Już w opisie jej konta znajdziemy informację z namiarem do maila w sprawie współpracy, a ciut niżej pierwszy rabat na produkty jednego z producentów suplementów.

Agnieszka od roku jest mamą i równie chętnie udostępnia w mediach zdjęcia swojej pociechy. Z okazji swoich urodzin również dodała zdjęcie, którego głównym bohaterem jest jej syn. Przy tej okazji zamieściła również emocjonalny wpis.

Mam 41 lat. Żyję. Dopiero rok temu udało mi się założyć rodzinę i dobrze, bo bardzo ją doceniam. Długo czekałam na ten spokój w sercu i poczucie, że jestem w odpowiednim miejscu z odpowiednią osobą i niczego ale to niczego mi nie brakuje. 

Następnie dodaje, jak bardzo zmieniło się jej życie i priorytety od czasu, gdy na świecie pojawił się Milan.

– Kiedyś urodziny spędzałam w pełnym makijażu, popijając szampana i pląsając po parkiecie. Dziś siedzę w domu, popijając herbatę a zamiast głośnej muzy słucham głośnego śmiechu naszego synka. Nigdy nie miałam lepszych urodzin.

Obserwujący profil Agnieszki są zachwyceni. W komentarzach sypią się serduszka.

  • Sto lat❤️❤️a Synuś CUDO❤️
  • Cudowności ❤️❤️❤️❤️
  • ❤️❤️❤️❤️❤️ 200 laaaaat ❤️❤️❤️
  • ❤️Pięknie napisane, wszystkiego dobrego samych radosnych i szczęśliwych chwil w życiu ❤️❤️❤️❤️❤️
  • ❤️❤️❤️ wszystkiego najlepszego. Mam dokładnie tak samo ❤❤❤
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Olga Kalicka rozstała się z partnerem. „To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie.”

Barbara Kurdej-Szatan nie narzeka na brak zleceń. „…film ze mną w roli głównej…”.