w

Olga Kalicka rozstała się z partnerem. „To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie.”

Fot. YouTube / Screenshot

Olga Kalicka potwierdziła smutne plotki, które po sieci krążyły od jakiegoś czasu. Emocjonalnie rozpoczęła wpis – „To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie.”

Przykre wieści ogłosiła na swoim Instagramie Olga Kalicka. Poinformowała fanów, że rozstała się z Cezarym Nowakiem, który jest jednocześnie ojcem jej dziecka. Ich syn Aleks urodził się w 2019 roku, a para planowała ślub, do którego już na pewno nie dojdzie.

Olga z Cezarym przyjaźnili się z sobą od wielu lat. Dlatego fakt, że zostali parą, nie był dla wielu osób zaskoczeniem. Jakiś czas po tym, jak w ich związku pojawił się Aleks, Olga przyjęła oświadczyny Cezarego. Niestety, nie wszystko w ich relacji ułożyło się tak, jak powinno.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że para rozstała się ze sobą już kilka miesięcy temu. Jednak dopiero teraz Olga poinformowała o tym oficjalnie, zamieszczając poniższy wpis na Instagramie.

Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. 

Następnie aktorka dodała kilka wzruszających słów na temat dalszej relacji z Cezarym oraz wspólnej ich trosce o dziecko. – To co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka.

Fani nie pozostali obojętni i natychmiast w komentarzach publikowali słowa wsparcia dla Olgi.

  • Ściskam mocnoo ❤️❤️❤️❤️
  • Dużo siły i wytrwałości ❤️❤️❤️ Jesteś mega dzielna super Mama
  • Przytulam Cię, i życzę dużo siły, miłości dla każdego z Was💪🏻❤️🔥
  • Kocham Was i jestem dumna, ze tworzycie taki #teamwork ♥️🙌🏼
  • Dużo ciepła i miłości wysyłam ❤️
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Skruszony Piotr Kraśko publicznie przeprasza. „Wstyd mi za to”

Agnieszka Włodarczyk pełna refleksji w 41. urodziny. „Długo czekałam na ten spokój w sercu”