w

HahaHaha SuperSuper

Skruszony Piotr Kraśko publicznie przeprasza. „Wstyd mi za to”

Fot. YouTube / Screenshot

Wczoraj media obiegła informacja, że Piotr Kraśko został skazany przed sąd za jazdę samochodem bez uprawnień. Prezenter już również publicznie przeprosił.

Jazda samochodem bez uprawnień to w świetle obowiązujących przestępstwo. Piotr Kraśko dopuścił się go  w kwietniu tego roku w województwie podlaskim. Właśnie wtedy do kontroli zatrzymała go policja i okazało się, że znany prezenter prowadził samochód, nie mając prawa jazdy.

Prawko stracił w 2015 roku i od tej pory jeździł samochodem bez uprawnień. Ostatecznie sąd skazał go na 7,5 tys. zł grzywny i rok zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Prokuratura odwoływała się od tego wyroku, ale sąd drugiej instancji go podtrzymał. Warto dodać, że prezenterowi groziły nawet 2 lata więzienia!

Piotr Kraśko przeprasza

Dziennikarz zamieścił przeprosiny na swoim koncie na Instagramie: – Wiele razy w tym miejscu używałem słowa „dziękuję” za to, że są Państwo tutaj. Dzisiaj chcę i powinienem użyć innego słowa. Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było – było to bardzo głupie. I wstyd mi za to.

Następnie zwrócił się do fanów z prośbą o kredyt zaufania:Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem, jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam. Bardzo wszystkich Państwa przepraszam.

Część fanów nie miała problemu z przyjęciem przeprosin. Niektórzy z nich dodawali nawet otuchy prezenterowi w komentarzach.

  • 👏👍👏👍 Głowa do góry. Zasługujesz👍
  • Będzie dobrze!
  • Żeby wszyscy byli tacy grzeszni jak Pan ,to świat byłby piękny😂❤️
  • Do przodu, ważne, że wybrzmiało słowo Przepraszam 💪
  • Brawo za odwagę 👏👏👏
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Marianna Schreiber będzie miała kłopoty z prokuraturą? Chodzi o wpis o tęczowej torebce

Olga Kalicka rozstała się z partnerem. „To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie.”