w

HahaHaha

Autorka wideo o wakacjach na plaży w Stegnie zaapelowała do Friza i Tribbsa. Chce, by uznali jej prawa autorskie do piosenki. Jakiej?

Sarusia55 zwróciła się do Friza - fot. screenshot Instagram @frizoluszek, TikTok @sarusia55
Sarusia55 zwróciła się do Friza - fot. screenshot Instagram @frizoluszek, TikTok @sarusia55

Pani Gosia, znana wszystkim bliżej pod nickiem sarusia55 jest autorką hitowego filmiku o wakacjach na plaży w Stegnie. Popularna TikTokerka zwróciła się do Friza i Tribbsa z prośbą o uznanie jej praw autorskich do piosenki o nadmorskim kurorcie i wypłatę rekompensaty finansowej za ich wykorzystanie.

Pani Gosia, która na TikToku posługuje się nickiem @sarusia55, w tym roku przez kilka dni wypoczywała w Stegnie. Chcąc pokazać swoim obserwatorom, jak spędza czas, nagrała krótki filmik z plaży, który podbił internet. Relację odtworzono ponad 7 mln razy.

@sarusia55

wakacje stegna2022

♬ dźwięk oryginalny – Iwona Małgosia Wojci

Tiktokerka domaga się zapłaty od Friza i Tribbsa

Niewiele gwiazd byłoby w stanie tak skutecznie wypromować Stegnę. Pani Gosia nie tylko relacjonowała wyjazd, ale i po powrocie do domu nagrała krótki utwór poświęcony tej miejscowości. To prawdziwy przebój TikToka — internauci wysłuchali go ponad 5 milionów razy i nagrodzili ponad 527 tysiącami serduszek.

@sarusia55

PIOSENKA O STEGNIE

♬ dźwięk oryginalny – Iwona Małgosia Wojci

Piosenka użytkowniczki TikToka przyciągnęła uwagę internetowych twórców. Tribbs, artysta muzyczny, który przerabia utwory znanych wokalistów, wziął na tapetę twórczość influencerki i za namową fanów udostępnił w sieci przeróbkę przeboju o Stegnie.

Viralowy filmik zainspirował również Friza, założyciela popularnej Ekipy, do nagrania z Przemkiem Pro krótkiego kawałka, w którym także wspomina o wypromowanej przez nią nadmorskiej miejscowości.

Fakt, że oba utwory zgarniają ogromną liczbę wyświetleń, przykuł uwagę kobiety, która publicznie zaapelowała do obu panów o to, by zapłacili za wykorzystanie jej praw autorskich.

Chciałabym mieć korzyści z tej piosenki, jeśli można. Na konto w Paypal, które mam. Będę bardzo wdzięczna. Zapraszam panów Tribbs, Friz Wiśniewski o to, żeby uznali moje prawa autorskie, bardzo proszę, ponieważ są to moje prawa autorskie.

@0lemonka0 Co o tym sądzicie? 🤔 #dlaciebie #jestemnaplażywstegnie @tojafriz @tribbs_music @sarusia55 ♬ dźwięk oryginalny – Iwona Małgosia Wojci
@0lemonka0 part. 2 😳 #jestemnaplażywstegnie #dlaciebie @tojafriz @tribbs_music @sarusia55 ♬ dźwięk oryginalny – Iwona Małgosia Wojci

Myślicie, że panowie ustosunkują się do tej prośby?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zbigniew Alencynowicz został uznany za zmarłego - fot. Facebook, TikTok @pacio777

Fatalny błąd lekarzy zrujnował życie panu Zbigniewowi. Na początku pandemii COVID-19 uznali go za zmarłego, mimo że nic mu się nie stało!

Tajemnicza śmierć Mateusza - fot. Facebook --

Brutalna interwencja policjantów z Wrocławia. Świadek powiedział, że Mateusz „ostatkami sił płakał i błagał, by przestali”. Zmarł w drodze do szpitala