w

Anna Wendzikowska skrytykowała Toma Cruise’a za wzrost! „Trudno o nim mówić, że jest mężczyzną PRZYSTOJNYM”. Taktownie?

Anna Wendzikowska, Agnieszka Woźniak-Starak, fot. screenshot Dzień dobry TVN
Anna Wendzikowska, Agnieszka Woźniak-Starak, fot. screenshot Dzień dobry TVN

Anna Wendzikowska przy okazji wizyty w studio Dzień dobry TVN skomentowała wygląd Toma Cruise’a. Uznała, że nie jest przystojny, bo… jest niski.

Anna Wendzikowska to dziennikarka, prezenterka telewizyjna i aktorka, która w 2007 roku została reporterką Dzień dobry TVN. Jej głównym zadaniem jest przeprowadzanie wywiadów z aktorami i twórcami filmowymi podczas premier kinowych i międzynarodowych festiwali. Miała okazję rozmawiać z największymi gwiazdami, które zdradzały przed nią swoje największe sekrety. Zdaje się, że show-biznes zna od podszewki, dzięki czemu miała okazję prowadzić kilka autorskich programów — na TVN Fabuła mogliśmy zobaczyć ją jako prowadzącą Dziewczyny z Hollywood i Przystanek Hollywood, a w TVN Style była gospodynią formatu O tym się mówi. W 2014 roku wydała nawet książkę pt. Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic. Już wtedy pokusiła się o bardzo prywatne opinie, stwierdzając, że Justin Timberlake nie ma osobowości, a Jennifer Aniston jest zwyczajnie nudna.

Celebrytka cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Tam relacjonuje swoje życie prywatne. Większość wolnego czasu spędza z córkami na zagranicznych wyjazdach. Od dwóch lat wychowuje je samotnie, ponieważ blisko dwa lata temu rozstała się z Janem Bazylem, ojcem jej najmłodszej pociechy. Ich relacja była daleka od ideału, o czym opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Anna Wendzikowska skrytykowała wygląd Toma Cruise’a

Tom Cruise ostatnio pojawił się na językach całego świata z uwagi na to, iż na ekranach kin pojawiła się długo wyczekiwana kontynuacja filmu Top Gun. Z tej okazji w studio Dzień dobry TVN pojawiła się Wendzikowska, która przy okazji rozmowy z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak podzieliła się swoją prywatną opinią na temat aktora. Mimo iż nigdy nie miała okazji z nim porozmawiać, ponieważ 59-latek od lat udziela wywiadów wyłącznie przedstawicielom największych stacji, ma już na jego temat wyrobioną opinię.

Dziennikarka wyznała, że w jej ocenie Cruise zawsze był „trochę dziwny”. Okazuje się, że w jej opinii nie jest również przystojny, ponieważ ma 170 cm wzrostu, przez co nie jest dość męski.

Nigdy nie uważałam, żeby był szczególnie przystojny. Dla mnie mężczyzna, który ma metr siedemdziesiąt wzrostu, no trudno o nim mówić, że jest mężczyzną przystojnym. Wolę jednak typ Hugh Jackmana, takiego postawnego mężczyzny. Dla mnie Tom Cruise z tą zawsze o głowę wyższą partnerką jakoś tak mnie nie przekonuje do tej swojej męskości 

Zawsze czujna Agnieszka od razu interweniowała i wyjaśniła, że tak krytyczną uwagą nie chcą urazić mężczyzn podobnego wzrostu, ponieważ wielu z nich jest naprawdę bardzo przystojnych.

Czekaj, jakby nie chciałybyśmy urazić tych mężczyzn, którzy nie mają metra dziewięćdziesięciu wzrostu, a też potrafią być przystojni.

Ta reprymenda skłoniła Wendzikowską do tego, by przeprosić widzów, których jej wypowiedź mogła urazić. Od razu podkreśliła, że to jej prywatna opinia, a panowie jego wzrostu mogą być uroczy. Szybko też zmieniła temat i poruszyła zagadnienie powiązania Toma ze scjentologią.

Ja mówię o swoich prywatnych, osobistych odczuciach. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, chodzi mi tylko i wyłącznie o to, że jakby mnie on nie przekonuje. Myślę, że dużo ważniejszym elementem tej historii, bo przecież są mężczyźni, którzy nie są wysocy, a są uroczy, natomiast myślę, że dużo ważniejszym elementem tej historii jest jego background, jego związek bardzo bliski, bardzo mocny ze scjentologią.

Poniżej możecie obejrzeć fragment jej wypowiedzi.

Uważacie, że wzrost może definiować to, że mężczyzna jest przystojny lub nie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Fiński parlamentarzysta wzywa do bojkotu tureckich kebabów. Aprobuje wyłącznie kurdyjskie kebaby

Agnieszka Włodarczyk, fot. Instastory @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk szykuje się do ślubu brata na Sycylii, ale ma poważny dylemat. „Nie wiem, czy lecieć w tym stanie”