w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

ZUS wyliczył emeryturę Kasi Skrzyneckiej. Będzie musiała pracować do końca życia?

Fot. Instagram / Katarzyna Skrzynecka

Kasia Skrzynecka myśl o zasłużonej emeryturze musi zepchnąć daleko w dal swojej podświadomości. Wygląda na to, że będzie musiała pracować jeszcze przez wiele długich lat.

Katarzyna nie może narzekać na brak zajęć. Możemy widywać ją regularnie w filmach, serialach, a także w teatrze. Pojawiła się również w popularnym programie rozrywkowym emitowanym na antenie Polsatu, jakim jest „Twoja Twarz Brzmi Znajomo„.

Ponadto aktorka chętnie bierze role w kolejnych spektaklach, a zarobione pieniądze w dużej części odkłada na przyszłość. W sumie trudno się dziwić po tym, jak w rozmowie z portalem Pudelek przyznała na jaką wysokość ZUS wyliczył jej emeryturę.

Pewnie by się nie dało przeżyć za 35 złotych, więc póki dużo pracujemy, bo staramy się oszczędzać coś i nie ruszać tego zasobu, bo jest dla nas i dla naszej rodziny na przyszłość. Myślę, że większość osób pewnie tak robi, bo trudno byłoby żyć tylko dniem dzisiejszym i potem nagle, kiedy już jesteśmy starsi i trochę brak nam sił, okazuje się, że nie pomyśleliśmy o tym zawczasu i wtedy jest tragedia – powiedziała aktorka.

Skrzynecka obecnie promuje również najnowszą polską produkcję, w której wzięła udział, czyli „Kogel Mogel 4„. Przy tej okazji podziękowała twórcom filmu za zaufanie i zaproszenie jej do współpracy.

Film na Premierze przyjęty został świetnie 💐👍 DZIĘKUJĘ serdecznie Twórcom za zaufanie i zaproszenie mnie do bardzo zabawnej roli 😉 Rodzinka ze mną 👍👍💞💞💞 zawsze raźniej na sercu z Najbliższymi w tak ważnych okolicznościach zawodowych 💐 DZIĘKUJĘ

Źródło: Pudelek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Antyszczepionkowiec Novak Djoković w tarapatach! Anulowano mu wizę

Anita Werner zaliczyła wpadkę na antenie. „Jak krew na fartuchu rzeźnika”