w

Zaginął brat popularnej influencerki! Inchidris apeluje o pomoc. „Może być bez kurtki, nie ma przy sobie telefonu ani dokumentów”

Inchidris, zaginął brat Inchidris - fot. Instagram @inchidris
Inchidris, zaginął brat Inchidris - fot. Instagram @inchidris

Inchidris opublikowała w mediach społecznościowych poruszający apel. Poinformowała, że jej 16-letni brat zaginął i trwają poszukiwania. Zwróciła się do obserwatorów z prośbą o pomoc.

Gabriela Orzechowska od lat działa w sieci pod pseudonimem Inchidris. Jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Prężnie działa na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 160 tysięcy obserwatorów, na TikToku (900,5 tys. obserwujących) oraz na platformie YouTube. W swojej pracy skupia się głównie na pokazywaniu makijażowych tricków oraz recenzowaniu kosmetyków. Rzadko pozwala sobie na chwile prywaty, lecz tym razem musiała opowiedzieć o rodzinnym dramacie, ponieważ w grę w chodzi bezpieczeństwo, a być może nawet i życie jej młodszego brata.

Zaginął brat Inchidris. Influencerka apeluje o pomoc

W poniedziałek na Instastories Inchidris pojawiło się kilka relacji, w których poinformowała fanów, że zabiera się za przygotowywanie dla nich nowych materiałów. Nieoczekiwanie jednak opublikowała wpis, który zmroził internautom krew w żyłach. Poinformowała w nim, że jej 16-letni brat, Natan, zaginął. W poniedziałek ok. godziny 11:00 opuścił dom rodzinny w Kętrzynie i już do niego nie wrócił. Influencerka wyjaśniła, że dotychczasowe ustalenia wskazują na to, że mógł pojechać do Poznania. Bliscy niezwłocznie powiadomili o jego zniknięciu policję. Trwa akcja poszukiwawcza.

Sytuacja jest o tyle trudna, że nastolatek nie ma przy sobie telefonu komórkowego ani dokumentów. Do tego istnieje podejrzenie, że może nie posiadać kurtki, mimo panujących na zewnątrz niskich temperatur.

Nigdy nie poruszałam tutaj tematów rodzinnych, ale wierzę w moc internetu i potrzebuję dzisiaj Waszej pomocy. Dzisiaj o 11:00 mój brat Natan Werkowski, który ma 16 lat, wyszedł z domu z Kętrzyna i do tej pory nie wrócił. Wszystko wskazuje na to, że pojechał pociągiem lub autobusem do Poznania. Policja jest powiadomiona. Nie wiemy, w co jest ubrany, ale ma na sobie średni plecak w wojskowe wzory. Wzrost ponad 180 cm, włosy blond krótko obcięte, jasne oczy. Może być bez kurtki. Nie ma przy sobie telefonu ani żadnych dokumentów — relacjonowała.

Inchidirs udostępniła kilka zdjęć chłopaka. Zwróciła się do obserwatorów z prośbą o przesyłanie tej informacji dalej, a także poprosiła, by osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać Natan, kontaktowały się z nią, policją lub jej mężem.

Jeżeli ktokolwiek go widział, bardzo Was proszę o zgłoszenie tego do mnie lub na policję. Będę wdzięczna za każde udostępnienie i każdą informację, która może być cenna.

Niedługo po publikacji wpisu na Instastories, nagrała wideo, które wrzuciła na TikToka. Powtórzyła w nim treść komunikatu i poprosiła o udostępnianie filmu oraz zwiększanie jego zasięgów. Pod nagraniem od razu zaroiło się od komentarzy zatroskanych widzów, którzy w ten sposób starają się jej pomóc odnaleźć brata.

@inchidris

Bede bardzo wdzieczna za pomoc i udostępnienie

♬ dźwięk oryginalny – inchidris

W galerii poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda zaginiony Natan.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Roch, Hotel Paradise 7 - fot. screenshot YouTube @TVN7

Szokujące wyznanie Rocha z „Hotelu Paradise”. Uczestnik dostawał GROŹBY! „Chodzę z gazem pieprzowym”

Ana Stanskovsky - fot. screenshot TikTok @anastanskovsky

Pokazała w sieci, że wytatuowała na czole imię chłopaka, a teraz się tłumaczy: „Oszukałam cały internet!”. Miała ku temu ważny powód