w

[VIDEO] Małgorzata Rozenek zaszalała na balu TVN. Założyła… zbroję! Miała trudności z poruszaniem się

fot. AKPA

Małgorzata Rozenek zdecydowanie potrafi wyróżnić się z tłumu. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” podczas odbywającego się w sobotę balu Fundacji TVN zaprezentowała się w długiej sukni z gorsetem imitującym… zbroję. Kreacja celebrytki podzieliła internautów, a na zamieszczonym w sieci filmiku widać, że Rozenek miała problemy z poruszaniem się w oryginalnym stroju.

W tym roku bal Fundacji TVN zorganizowany został w sobotę, 17 września. Na Torze Wyścigów Konnych położonym na warszawskim Służewcu spotkali się aktorzy, artyści, dziennikarze oraz sportowcy, by po raz 11. wesprzeć podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Podczas tegorocznej celem była zbiórka pieniędzy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka.

Małgorzata Rozenek zaskakuje na balu TVN

Wśród osobistości obecnych na balu Fundacji TVN nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, która od niedawna prowadzi program „Dzień Dobry TVN”. Celebrytka zaskoczyła oryginalną kreacją i znacząco wyróżniała się na tle reszty pań, które w większości postawiły na klasyczne suknie.

Małgorzata Rozenek założyła suknię z dopasowanym dołem, która rozszerzała się dopiero poniżej kolan, przypominając syreni ogon, oraz złoty gorset, który imitował zbroję. Stylizacja nowej prowadzącej „DDTVN” nie przeszła uwadze internautów.

Miała problemy z poruszaniem się

Na filmiku, który Małgorzata Rozenek zamieściła na swoim Instagramie, gołym okiem widać, że celebrytka nie czuła się zbyt komfortowo w swoim stroju i musiała niezwykle uważać podczas poruszania się w opiętej kreacji, bo inaczej mogłaby się przewrócić.

Mimo niedogodności Rozenek z uśmiechem pozowała do zdjęć wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem, a także partnerem z „Dzień Dobry TVN”, czyli Krzysztofem Skórzyńskim. Stylizacja Rozenek podzieliła internautów i podczas gdy niektórzy pochwalali oryginalność, inni zaznaczali, że jest to przerost formy nad treścią.

Zobaczcie, jak wypadła w swojej kreacji:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Usunęła aż 8 żeber, bo chciała przypominać postać z kreskówki. Szokująca przemiana

Transmisja z pogrzebu królowej Elżbiety II - fot. Instagram @theroyalfamily

Pogrzeb królowej Elżbiety II. Gdzie i o której będzie można obejrzeć ceremonię?