w

(VIDEO) 15-latek dokonał strasznej zbrodni. Zemścił się na prześladujących go uczniach

(VIDEO) 15-latek dokonał strasznej zbrodni. Zemścił się na prześladujących go uczniach
Fot. Facebook

W miniony wtorek w jednej z amerykańskich szkół rozegrały się szokujące wydarzenia. 15-letek postanowił zemścić się na innych uczniach.

Ethan Crumbley 30 listopada około godziny 13:00 rozpoczął strzelaninę w szkole Oxford High School w Michigan. Jak przekazało biuro szeryfa hrabstwa Oakland, chłopak w swoim dzienniku zapisywał groźby, natomiast w wieczór przed zamachem nagrał film, na którym mówi o zabijaniu innych uczniów.

15-latek usłyszał już zarzuty i odpowie za zbrodnię jak dorosły. Crumbley zastrzelił 4 uczniów. Kolejne 7 osób zostało rannych. Oskarżeni zostali również jego rodzice.

Ethan wykorzystał broń, która jego ojciec miał kupić kilka dni wcześniej z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Miał swobodny dostęp do pistoletu, który mógł w każdej chwili wyciągnąć z szafki, gdzie był przechowywany.

Jak ustalili śledczy, według innych uczniów, 15-latek był w szkole prześladowany. Policja podejrzewa, że zemsta była motywem szokującej zbrodni. Kilka dni przed szokującymi wydarzeniami Ethan zamieścił również w sieci posty dotyczące innych głośnych strzelanin w szkołach.

Co ciekawe, trzy godziny przed zamachem rodzice 15-latka byli w szkole i odbyli rozmowę z dyrektorem. Spotkanie nie dotyczyło prześladowania, natomiast zachowania Ethana. Jak wiadomo, rodzice ucznia zostali wezwani do szkoły już drugi raz w ciągu dwóch dni.

Do sieci trafiło nagranie, które zarejestrowali uczniowie szkoły zamknięci w jednej z klas. 15-latek próbował przekonać ich, żeby otworzyli drzwi, podawał się przy tym za zastępcę szeryfa. Wydał się jednak, kiedy użył zwrotu „bro”, co szybko wyłapali uczniowie i wyskoczyli przez okno, po czym uciekli w bezpieczne miejsce.

Źródło: Twitter/bbc.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Bartosz

Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy po pytaniu o ostatnią aferę! "Ale o czym pan mówi!?"

Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy po pytaniu o ostatnią aferę! „Ale o czym pan mówi!?”

Dowbor ostro reaguje na lawinę hejtu po wizycie w restauracji Lewandowskiego! "Nawołują do hejtu te szmaty, te gówna!"

Dowbor ostro reaguje na lawinę hejtu po wizycie w restauracji Lewandowskiego! „Nawołują do hejtu te szmaty, te gówna!”