w

Szymon Hołownia nie oszczędza na garniturach. Krawiec zdradził kwoty. „Za uszycie garnituru trzeba zapłacić…”

Szymon Hołowia - fot. Instagram @szymon.holownia
Szymon Hołowia - fot. Instagram @szymon.holownia

Szymon Hołownia dziś znany jest jako polityk. Stawia swoje pierwsze kroki w Sejmie. Jednak wcześniej większość znała go z roli prezentera. Dziś częściej można go zobaczyć w garniturze na mównicy. Okazuje się, że na swoim stylu wcale nie oszczędza. Szczegóły zdradził jego krawiec.

Szymon Hołownia swoją karierę rozpoczynał jako dziennikarz. Współpracował z największymi dziennikami w kraju, jak Gazeta Wyborcza, Wprost, Tygodnik powszechny czy Newsweek Polska. Z czasem związał się z telewizją. Większość kojarzy go z roli prowadzącego programu Mam talent!, w którym występował u boku Marcina Prokopa.

Jednak ze swojej medialnej kariery zrezygnował na rzecz politycznej ścieżki. Okazuje się, że politykę ma we krwi, ponieważ jego ojciec był w latach 90. wiceprezydentem Białegostoku, będącego rodzinnym miastem Hołowni. Teraz sprawdza się jako poseł.

Szymon Hołownia stawia na elegancję

Były prezenter postanowił zmienić zupełnie branżę. W 2020 roku został prezesem stowarzyszenia Polska 2050. Niedługo później założył partię o tej samej nazwie, z ramienia której startował w tegorocznych wyborach do Sejmu i Senatu. Obecnie stawia pierwsze kroki jako poseł na Sejmie X kadencji, a dokładnie pełni funkcję marszałka. Wiele osób zwraca uwagę przy tym na styl Hołowni, którzy zawsze występuje w odpowiednio dobranych garniturach. Okazuje się, że nie należą one do najtańszych.

Teraz Szymon Hołownia decyduje sam. Idzie cały czas za modą. Kiedyś szyłem wąskie klapy w marynarkach, teraz zgodnie z trendami, szerokie. Trzymamy się tego, co obecnie jest modne. Pan Szymon stawia na styl klasyczny, bo jest w tej chwili drugim, po prezydencie, najważniejszym człowiekiem w kraju — mówił Józef Błoński dla Onetu.

Krawiec zdradził nie tylko, że garnitury marszałka są w zgodzie z najnowszą modą, ale też nie należą do najtańszych.

Za uszycie garnituru wraz z materiałem trzeba zapłacić w granicach 5200 – 5700 zł — wyznał.

Błoński zauważył też, że Hołownia stawia na klasyczny wizytowy kolor, czyli granatowy. Wcześniej chętnie wybierał wzorzyste materiały, jak kraty.

Dalibyście tyle za garnitur?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

  1. Wieść gminna niesie że Pan Marszałek Hołownia wciąż czeka na decyzję Izby Pracy Sądu Najwyższego. Nikt nie chce być tym który mu powie smutną prawdę…

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Joanna Liszowska - fot. Instagram @joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska zmieniła fryzurę. Po burzy loków nie ma śladu! Fani jej nie poznali [FOTO]

TOP 10 świątecznych filmów i seriali na Netflix, Boże Narodzenie 2023

TOP 10 świątecznych filmów i seriali na Netflix. Twój przewodnik po najlepszych wyborach na zimowe wieczory