w

DramatDramat

Stan zdrowia Bruce’a Willisa wciąż się pogarsza. Przez chorobę Demi Moore stała się dla niego obcą osobą. „Jest ZROZPACZONA”

Bruce Willis, Demi Moore - fot. Instagram @emmahemingwillis, @demimoore
Bruce Willis, Demi Moore - fot. Instagram @emmahemingwillis, @demimoore

W ubiegłym roku wyszło na jaw, że Bruce Willis ma poważne problemy zdrowotne. Sytuacja dramatycznie się pogarsza, a najnowsze wieści z jego domu nie napawają optymizmem.

Bruce Willis to aktor, który cieszy się popularnością na całym świecie. Na swoim koncie ma niezliczoną liczbę ról w kinowych hitach, a ostatnie lata były dla niego szczególnie pracowite. Licząc się z tym, że jego czas na planie zdjęciowym powoli dobiega końca, harował jak wół, by zapewnić rodzinie godną przyszłość. Tylko w 2022 roku pojawiło się aż 11 produkcji z jego udziałem.

Jeśli ta historia jest prawdziwa, Bruce Willis ma wczesny początek demencji i kręci tak wiele filmów bezpośrednio na VOD, aby zarabiać pieniądze, gdy wciąż może pracować. Bardzo smutne — pisał reżyser Matt Eskandari.

Wtedy już znał diagnozę lekarzy, którzy wskazywali, że może cierpieć na afazję, a współpracownicy z niepokojem obserwowali, jak się zmienia. Gdy pracował przy ostatnich produkcjach, zaobserwowali m.in., że zaczyna mieć problemy z mową. Po przejściu na zasłużoną emeryturę, z jego domu zaczęły płynąć przykre wieści. Zaczęło się od tego, że przestał poznawać własną matkę oraz zachowywał się agresywnie. Później jego żona apelowała do paparazzi, by nie krzyczeli do jej męża, ponieważ z demencją ciężko mu się funkcjonuje. Teraz media obiegły kolejne wieści.

Stan Bruce’a Willisa się pogarsza

Niestety najnowsze informacje na temat stanu zdrowia Willisa są gorsze, niż się spodziewano. Przyjaciel aktora, Glenn Gordon Caron zdradził, że przez chorobę życie przestało go cieszyć i ma ogromne problemy z mową. Ma trudności z budowaniem długich zdań oraz z płynnym wypowiadaniem słów, co jeszcze bardziej go irytuje. Jak twierdzi, Bruce ma częste napady agresji.

Przez postępującą demencję i afazję ma problemy z pamięcią. Pozostaje pod stałą opieką żony i córek. Sytuacja jest na tyle trudna, że jak dotąd nie znaleziono leku na tę przypadłość. Emma niedawno pojawiła się w programie Today, w którym wyznała, że tak naprawdę z gwiazdorem choruje cała rodzina:

Demencja jest trudna. To trudne dla osoby, u której zdiagnozowano tę chorobę, ale też trudne dla rodziny. Kiedy mówią, że jest to choroba rodzinna, rzeczywiście mają rację.

Ukochana Bruce’a stale może liczyć na pomoc jego byłej żony, Demi Moore. Aktorka, z którą doczekał się trzech córek, regularnie go odwiedza, podobnie jak ich pociechy. Ostatnio jednak mieli krótką przerwę, ponieważ wybrała się na urlop do Włoch. Po powrocie od razu odwiedziła Willisa i przeżyła niemiłe zaskoczenie, ponieważ jej nie rozpoznał. Informator magazynu Closer powiedział, że była zdruzgotana tą sytuacją. Na szczęście aktor nadal pamięta swoje dzieci i każde spotkanie z nimi napawa go radością. Regularnie widuje się również z wnuczką Lou.

Bruce Willis, Rumer Willis
Bruce Willis, Rumer Willis
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Waldemar i Anna z "Rolnik szuka żony" - fot. YouTube @rolnikszukazony

Emocjonujący odcinek „Rolnik szuka żony”. Waldemar odesłał Annę do domu. Polały się łzy i padły mocne słowa. „No to klasę pokazała”

Magdalena Cielecka - fot. Instagram @cielecka_magda.official

Magdalena Cielecka w krótkim czasie schudła osiem kilogramów. Rygorystyczna dieta odbiła się na jej zdrowiu. „Zaczęłam słabnąć, nie miałam siły”