w ,

Bruce Willis świętował z rodziną 68. urodziny. Jego żona nie potrafiła powstrzymać łez. W sieci pojawiło się wzruszające nagranie [WIDEO]

Bruce Willis - fot. Screenshot Twitter @justdemi
Bruce Willis - fot. Screenshot Twitter @justdemi

19 marca, w niedzielę, Bruce Willis wraz z rodziną świętował swoje urodziny. Najbliżsi ciężko chorego aktora przygotowali dla niego tort i radośnie odśpiewali Happy Brithday. Całe zdarzenie sfilmowała i opublikowała na Instagramie oraz Twitterze jego była żona – Demi Moore.

Bruce Willis to jedna z najjaśniejszych gwiazd kina akcji. Aktor znany z ról w takich filmach jak: seria Szklana pułapka, Szósty zmysł czy kultowy Pulp Fiction, od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi komplikacjami zdrowotnymi. Karierę gwiazdora przerwała diagnoza – afazja, utrudniająca komunikację z otoczeniem i wpływająca negatywnie na jego zdolności poznawcze i ma poważne problemy z rozpoznawaniem ludzi – w tym członków własnej rodziny. Bliscy Bruce’a mierzą się także z jego gwałtownymi napadami agresji, spowodowanymi chorobą.

Mimo poważnych, nieuleczalnych jak na razie dolegliwości zdrowotnych ikony kina, bliscy gwiazdora z całych sił starają się zapewnić mu opiekę i wspierać go na każdym etapie postępującej choroby. W niedzielę cała patchworkowa rodzina Willisa – obecna żona z dziećmi i była partnerka z córkami, spotkali się, aby wspólnie świętować 68. urodziny Bruce’a.

Urodziny Bruce’a Willisa. Tego dnia jego żona nie mogła powstrzymać łez

Emma Heming – Willis na swoich mediach społecznościowych, w dniu urodzin aktora opublikowała filmiki, na których opowiada o trudach zmagania się z ciężką chorobą. Małżonka gwiazdora podziękowała za liczne wsparcie okazane jej schorowanemu partnerowi oraz zdradziła, że bywają takie chwile, gdy jest jej naprawdę ciężko.

Dziś są urodziny mojego męża. Zaczęłam dzień od płaczu, jak możecie się domyślać po moich spuchniętych oczach i zatkanym nosie. Myślę, że jest to ważne, że widzicie mnie też od tej strony. Często dostaję wiadomości ze wsparciem i pytaniami, jak sobie radzę w tej sytuacji. Nie mam wyboru. Chciałabym go mieć. Wychowuję też dwójkę dzieci […] – słychać na filmie.

Zaraz po tym, aby uczcić urodziny męża, udostępniła nagranie składające się z archiwalnych zdjęć. Pokazała na nim, jak przed diagnozą Bruce spędzał czas z bliskimi. Już na pierwszy rzut oka widać, że byli bardzo szczęśliwi.

Emma nie ukrywała, że ciężko patrzy jej się na to nagranie, ponieważ przywodzi wspomnienia z czasów, gdy wiedli beztroskie życie i nie martwili się tym, co będzie jutro.

Takie nagrania są jak nóż wbijany w moje serce, ale robię to dla was, bo wiem, jak bardzo kochacie mojego męża. To dla mnie wiele znaczy, dziękuję – dodała zapłakana modelka.

Urodziny Bruce’a Willisa. Demi Moore publikuje poruszający film

Nie od dziś wiadomo, że mimo rozstania z Demi Moore, Willis ma ogromne oparcie w aktorce i w swoich dzieciach z pierwszego małżeństwa. Całej gromady pociech aktora tj. – Rumer, Scout i Tallulah nie mogło zabraknąć podczas świętowania tak ważnego dnia. Moment składnia życzeń, „przybijania” urodzinowych piątek i rodzinnych przytulasów aktorka udokumentowała na krótkim wideo i opublikowała na Twitterze:

Wszystkiego najlepszego, BW! Tak się cieszę, że mogliśmy świętować dziś wraz z tobą. Kocham ciebie i twoją rodzinę. Dziękujemy wszystkim za miłość i ciepłe życzenia – napisała Demi pod filmem.

Na nagraniu wyraźnie widać, że aktor jest bardzo szczęśliwy, a z jego twarzy nawet na chwilę nie znika uśmiech. Osłabiony Willis zdołał nawet zdmuchnąć świeczki ze swojego urodzinowego tortu.

A czego Wy życzycie aktorowi w dniu jego urodzin?

Bruce Willis – fot. Screenshort Twitter @justdemi
Bruce Willis – fot. Screenshort Twitter @justdemi

Bruce Willis – fot. Screenshort Twitter @justdemi

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez admin

Ewa Chodakowska - fot. Instagram @chodakowskaewa

Ewa Chodakowska od lat powtarza, że nie chce mieć dzieci. Ludzie nie potrafią tego zrozumieć. „Usłyszałam, że moje życie nic nie znaczy”

Dawid Kubacki, Marta Kubacka - fot. Instagram @dawid.kubacki.official, Piętka Mieszko/AKPA

Żona Dawida Kubackiego WALCZY w szpitalu O ŻYCIE! Skoczek przekazał druzgocące wieści