w

Sophia Loren miała wypadek! 89-latka trafiła do szpitala i przeszła operację. Niepokojące wieści: „panuje OSTROŻNY optymizm”

Sophia Loren - fot. Prończyk/AKPA
Sophia Loren - fot. Prończyk/AKPA

Zagraniczne media przekazały niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Sophii Loren. Gwiazda miała wypadek, po którym trafiła do szpitala. Co się stało?

Sophia Loren to jedna z gwiazd włoskiej kinematografii. Od debiutu na dużym ekranie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a w 1999 American Film Institute uplasował ją na 21. miejscu w rankingu największych aktorek wszech czasów. Na kartach historii zapisała się nie tylko dzięki rolom w kinowych hitach, ale i tym, że w 1961 roku jako pierwsza otrzymała Oscara za występ nieanglojęzyczny. Oprócz tego ma na swoim koncie rekordową liczbę nagród David di Donatello i aż pięć specjalnych Złotych Globów.

Gwiazda zasłynęła nie tylko dzięki talentowi, ale i niezaprzeczalnej urodzie. Brała udział w wielu konkursach piękności, w których plasowała się w czołówce. Pierwszy tytuł otrzymała w wieku 15 lat — została Królową Morza, a rok później w wyborach Miss Włoch zajęła 4. miejsce, ale zrobiła na jury na tyle dobre wrażenie, że stworzyli dla niej oddzielną kategorię — Miss Elegancji.

Sophia Loren miała wypadek!

89-latka do niedawna przebywała w swoim domu w Szwajcarii, w którym to doszło do wypadku. Jak podają zagraniczne media, niefortunnie upadła w wyniku czego złamała m.in. kość biodrową i udową. Niezwłocznie przewieziono ją do szpitala, a po badaniach okazało się, że konieczna będzie operacja.

Panuje ostrożny optymizm co do wyniku operacji i powrotu do zdrowia Loren. Ten obejmie krótką rekonwalescencję, a następnie długą rehabilitację — przekazał magazyn La Repubblica.

Media podają, że w tym trudnym czasie czuwają przy niej synowie, Carlo i Edoardo, którzy są owocem jej małżeństwa z Carlo Pontim, który zmarł w 2007 roku.

Niestety po tym zajściu Loren, która dotychczas była bardzo aktywna zawodowo, będzie musiała odłożyć wszystkie plany na boczny tor i skupić się na regeneracji i rehabilitacji. 26 września miała otworzyć swoją kolejną restaurację we włoskim Bari, lecz już teraz wiadomo, że na pewno się to nie uda. Równocześnie miała otrzymać honorowe obywatelstwo miasta, ale co się odwlecze to nie uciecze i na pewno wkrótce zobaczymy ją w pełni sił.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kinga Rusin - fot. AKPA

Kinga Rusin wróciła do Polski przez problemy zdrowotne. Miała operację! Zapowiada: „Przede mną kilka tygodni przerwy w naszych szaleństwach”

Kacper Błoński, Roksana Węgiel - fot. Instagram @kacperblonsky @roxie_wegiel

Kacper Błoński chciał poderwać Roksanę Węgiel?! Gdy wygadał się na temat ich relacji, ostro zareagowała. „On sobie jakiś inny scenariusz wykreował”