w

Salma Hayek podgrzała atmosferę. Tak odważnych fotek fani się nie spodziewali. „Ogień”

Salma Hayek - fot. Instagram @salmahayek
Salma Hayek - fot. Instagram @salmahayek

Salma Hayek ma już 57 lat, lecz wciąż zachwyca urodą i figurą. Tą pokazała w pełnej krasie w odważnej sesji zdjęciowej, którą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Tak gorących fotek fani się nie spodziewali.

Salma Hayek jest jedną z najpopularniejszych zagranicznych aktorek. Swoją karierę zaczynała w 1988 roku w lokalnym teatrze w Meksyku. Aktorstwem interesowała się od samego początku, ponieważ uczęszczała na lekcje jeszcze w trakcie studiów i to właśnie z tego powodu rzuciła studia.

Dziś jest jedną z największych gwiazd zagranicznych. Fani kojarzą ją z takich produkcji, jak Frida, Desperado, Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2, Dom Gucci czy Bodyguard i żona zawodowca. Jednak nie jest tylko aktorką, ponieważ ma za sobą debiut reżyserski w Zdarzył się cud oraz doświadczenie jako producentka filmowa m.in. przy Brzyduli Betty, Czasie motyli czy Murphy’s Law. Jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To tam ostatnio podgrzała atmosferę odważną sesją zdjęciową.

Salma Hayek w rozbieranej sesji

Aktorka znana jest z odważnych i silnych charakterów ze szklanego ekranu. W życiu prywatnym okazuje się, że także nie brak jej odwagi. Dowodem jest sesja, którą ostatnio się pochwaliła. Gwiazda wystąpiła w niej w negliżu, czym podbiła serca fanów.

Some say never look back, but sometimes it’s the best view — napisała na Instagramie.

Na zdjęciach można zobaczyć Hayek w pełni nagą, zakrytą co najwyżej satynowym prześcieradłem. Sesja prawdopodobnie nie należy do najświeższych, choć aktorka w dalszym ciągu zachwyca wyglądem w wieku 57 lat. Fani nie mogli wyjść z podziwu.

  • Wyglądasz niezwykle pięknie.
  • Jesteś cudowna, szczupła i masz piękną sylwetkę.
  • To urocze.

Jak Wam się podoba Hayek w takim wydaniu? Hot?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Black Alien - fot. Instagram @the_black_alien_project

Black Alien pasjonował się modyfikacjami ciała. Amputował sobie uszy i fragment nosa. Teraz wypowiada się o tym w gorzkich słowach. Żałuje? „Mój projekt STRACIŁ SENS”

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek chwali się ćwiczeniami na siłowni. Fani krytykują ją w komentarzach. „Kto sportowcem nie jest, nigdy nim nie będzie”