w

Rodzina Natalii Siwiec wkrótce się powiększy! Modelka pochwaliła się uroczym zdjęciem. „Jeju, jaka kruszynka”

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec

Natalia Siwiec przekazała, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Pochwaliła się zdjęciami. Mia nie posiada się z radości.

Natalia Siwiec w przeszłości wzięła udział w kilku konkursach piękności, w których odnosiła spektakularne sukcesy. W 2002 roku została wybrana Miss Bałtyku, a zaraz po tym zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska. Miała też okazję reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Z Chin wróciła z dwoma wyróżnieniami: Miss Gate oraz Miss Foto. Krótko po tym w Afryce Południowej wywalczyła tytuł The Best Body.

W mediach zrobiło się o niej głośno w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Fotoreporterzy zrobili jej kilka zdjęć, które w mig obiegły świat. Obserwatorzy wydarzenia byli pod ogromnym wrażeniem jej urody i okrzyknęli ją Miss Euro 2012. O tym, że była wówczas na językach wszystkich świadczyć może fakt, że w grudniu 2013 roku zajęła 5. miejsce w kategorii najpopularniejszych polskich celebrytów w rankingu opublikowanym przez Google Zeitgeist.

Siwiec wiedzie obecnie szczęśliwe życie u boku Mariusza Raduszewskiego, z którym doczekała się córki, Mii. Niedługo dołączy do nich nowy członek rodziny.

Rodzina Natalii Siwiec wkrótce się powiększy

Natalia w ubiegłym roku wraz z partnerem kupiła piękną posiadłość w Tulum, jednak długo nie zagrzali tam miejsca. Oboje kochają podróże, szczególnie do ciepłych krajów, dlatego też gdy tylko nadarzy się okazja, pakują walizki i uciekają z mroźnej Polski.

Celebrytka regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia i nagrania, na których pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Tym razem postanowiła podzielić się radosnymi wieściami. Udostępniła uroczy kadr, a w opisie pochwaliła się, że już wkrótce ich rodzina się powiększy. Spory wkład w tym miała Mia, która regularnie przypominała rodzicom, o czym marzy.

Mia tak marzyła o piesku, że każdego dnia modliła się, żeby wszechświat oddał jej Gucia :/ Nasz promyk dopiął swego i za chwilkę będziemy mieli nowego członka rodziny. Małą dziewczynę, podobną do Gutka tylko czarno-białą.

Wspomniany w opisie Gutek, był ich ukochanym pieskiem. Niestety jakiś czas temu odszedł, ponieważ miał poważne problemy zdrowotne. Siwiec zdradziła w jednym z komentarzy, że mimo przeprowadzonej operacji nie udało im się go uratować. Miał 13 lat.

Musieliśmy go uśpić, bo miał przerośnięte serduszko i zapadniętą tchawicę, przez co się cały czas dusił. Zrobiliśmy operację i wystawiliśmy sztuczną tchawicę, ale po operacji było tylko gorzej i najgorzej — napisała.

Mimo że suczka jest jeszcze malutka, na drugiej fotografii widać, że bardzo się polubiły z Mią.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Dlaczego Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel się rozstali? Znajomy pary ujawnia powody

Gwiazdy pomagają uchodźcom z Ukrainy

Te gwiazdy zdecydowały się przyjąć pod swój dach uchodźców z Ukrainy. Pawlicki, Bohosiewicz, Kamińska, Dereszowska