w

Nie żyje Karol Pęciak, znany jako „Szalony Karol”. TikToker miał 28 lat

Karol Pęciak - fot. Instagram @szalonykarol
Karol Pęciak - fot. Instagram @szalonykarol

W sobotę rano serwis Gryfińska poinformował o śmierci TikTokera Karola Pęciaka. Smutną wiadomość przekazała jego mama. Karol miał 28 lat.

Karol Pęciak nie żyje. Zasłynął na TikToku pod pseudonimem Szalony Karol, gdzie nagrywał zabawne filmiki. Widzowie pokochali jego poczucie humoru, a jego filmy osiągały miliony wyświetleń. Zgromadził prawie czterysta tysięcy obserwatorów, którzy na pewno zapamiętają go jako uśmiechniętą i pogodną osobę.

Nie żyje TikToker Szalony Karol

Serwis Gryfińska przekazał dzisiaj wiadomość o śmierci 28 latka, który otrzymał tę informację od matki zmarłego. Mężczyzna odszedł w nocy.

Mam bardzo smutną wiadomość. Dziś w nocy odszedł nasz syn Karol. Proszę o modlitwę – napisała pani Anna.

Powody odejścia Pęciaka nie są znane, natomiast miał on chorobę serca, o której napisał książkę pt. Sztuczna zastawka serca. Czyli życie z zegarkiem.

Mam wszczepioną sztuczną zastawkę serca, więc słyszę, jak tyka. Dlatego w nazwie mojej książki jest życie z zegarkiem. To jest najbardziej skupiające uwagę w moim życiu, a tak poza tym muszę przyjmować leki rozrzedzające krew do końca życia i jedynie przez to muszę unikać sportów, w którym mogę mieć obrażenia od skaleczeń do otwartych złamań, przy których mógłbym się wykrwawić – opowiedział w rozmowie z Eska.pl.

@pantofelek.pl

Szalony Karol odszedł w wieku 28 lat 💔 wyrazy współczucia dla rodziny

♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

fot. Pexels @PhotoMIXCompnany

Wierzenia ludowe na temat Wielkanocy. Wystarczy zrobić TO, aby zapewnić sobie szczęście i dobrobyt na cały rok

Maryla Rodowicz - fot. Baranowski/AKPA

Maryla Rodowicz przeszła operację płuc. Na święta została wypisana do domu. Przerwała milczenie i zdradziła, jak się czuje