w

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz SZÓSTY! „Ups! Znowu to zrobiliśmy”

fot. Instagram

Michał Wiśniewski w styczniu ubiegłego roku pochwalił się, że spodziewa się dziecka z jego obecną partnerką Polą Wiśniewską. Okazuje się, że piosenkarz na tym nie poprzestał, ponieważ właśnie ogłosił światu, że wraz z Polą spodziewają się drugiego dziecka. „Ups! Znowu to zrobiliśmy”

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska zaczęli się spotykać w 2019 roku, po tym, jak poznali się przez internet. Para stosunkowo szybko ze sobą zamieszkała, a zaledwie rok po rozstaniu z Dominiką Tajner wokalista „Ich Troje” po raz piąty złożył przysięgę małżeńską.

Wkrótce po ślubie urodziło im się pierwsze wspólne dziecko, a piąte Wiśniewskiego. Od jakiegoś czasu usłyszeć można było plotki, że Pola jest w kolejnej ciąży, ale żona celebryty zbywała pogłoski jako nieprawdziwe informacje.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty

We wtorek za pośrednictwem Instagrama para podzieliła się radosną nowiną, wywołując entuzjazm wśród fanów. Na profilu Poli pojawiło się zdjęcie pozytywnego testu ciążowego z ich synem Falco Amadeuszem w tle.

Oops! We Did It Again [Ups! Znowu to zrobiliśmy – przyp. red.] – podpisano fotografię.

W komentarzach posypała się lawina gratulacji:

– „Wszystkiego dobrego dla Poli! I ogromne gratulacje dla was!” – pisali fani.

„Dzieci nigdy za dużo. Gratulacje!” – czytamy.

„Ale się rozkręciłeś Michał!” – pisze jeden z internautów.

Michał Wiśniewski jest obecnie ojcem piątki dzieci. Lider „Ich Troje” ma dwójkę pociech z Mandaryną, kolejną dwójkę dzieci z Anną Świątczak, oraz synka Falco Amadeusza z obecną żoną. Co ciekawe, właśnie zapowiedziany potomek będzie szóstym dzieckiem także dla Poli, która miała już czwórkę dzieci, zanim związała się z Wiśniewskim.

Gratulacje!

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Małgorzata Rozenek ma problem. Jej syn nie chce nosić sweterka Gucci, który dostał w prezencie. „Bardzo lubi second-handy”

Oszukali najpopularniejszego polskiego youtubera. „Nie dajcie mu hajsu, bo to oszustwo”