w

Marcin Meller zaatakował Macieja Kurzajewskiego. „Kiedyś poznałem fajnego człowieka. Co się z tobą stało?”

fot. AKPA

Maciej Kurzajewski zaprezentował w swoich mediach społecznościowych, jak jego mama wiąże mu krawat i pomaga przygotować się na galę jubileuszową z okazji 70 lat TVP. Okazuje się, że post zdenerwował Marcina Mellera, który uderzył w prowadzącego „Pytania na śniadanie” i nie krył swojego rozczarowania. Użył mocnych słów.

13 listopada z okazji 70 lat TVP w Operze Narodowej w Warszawie odbył się jubileuszowy koncert. W wydarzeniu wzięli udział tacy artyści jak m.in. Edyta Górniak, Krystyna Prońko, Włodek Pawlik, Sławomir z Kajrą, Rafał Brzozowski, Tomasz Szczepanik, Krzysztof Cugowski, Krystyna Prońko, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Ryszard Rynkowski, Krystian Ochman, Piotr Kupicha, Anna Jurksztowicz czy Natasza Urbańska.

Dzięki nowoczesnej technologi wyjątkowe były występy Michała Wiśniewskiego, który na scenie pojawił się z hologramem Krzysztofa Krawczyka, oraz Cleo, która wykonała „Takie tango” wspólnie z hologramem Kory.

W Operze Narodowej pojawił się też Maciej Kurzajewski, który pierwszy raz jako para zaprezentował się na czerwonym dywanie wspólnie z Katarzyną Cichopek. Przed samą galą prezenter podziękował na Instagramie swojej mamie i opublikował zdjęcie, na którym widać, jak pomaga mu zawiązać krawat.

„Ostanie szlify przed Galą Jubileuszową – 70 lat Telewizji Polskiej. Mamo, bardzo dziękuję, że zawsze i w każdej sytuacji mogę na Ciebie liczyć!” – podpisał zdjęcie Kurzajewski.

„W którym momencie coś poszło nie tak?”

Post postanowił skomentować Marcin Meller, który niedawno odszedł z „Drugiego śniadania mistrzów” w TVN24. Dziennikarz zaadresował do Kurzajewskiego kilka gorzkich słów, krytykując jego związek z Telewizją Polską.

Maciek, w którym momencie coś poszło nie tak? Nazistowskie szczucie na gejów, z którego jesteś dumny? Goebelsowska nagonka na walczących o prawa człowieka? Kiedyś poznałem fajnego człowieka. Co się z tobą stało? – napisał Meller.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Jerzy Połomski nie żyje. Wybitny artysta miał 89 lat. „Był niezwykłym człowiekiem”

Ksiądz z TikToka ostrzega przed czytaniem Harry’ego Pottera. „W wielu przypadkach kończy się opętaniem” [VIDEO]