w

Madonna szokuje na Instagramie. Zapozowała w koszulce z… JANEM PAWŁEM II! „Podążam śladami gigantów”

fot. Instagram

Madonna słynie z kontrowersyjnego wizerunku, ale wydaje się, że w ostatnich latach szokuje ona jeszcze bardziej. 64-letnia artystka pokazała się właśnie w koszulce z… Janem Pawłem II w roli głównej. Zapewniła, że „podąża śladami gigantów”.

Madonna jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie i nie bez powodu znana jest jako „królowa popu”. Artystka od niemal czterdziestu lat nie zeszła ze sceny i jest wciąż aktywna w branży. W ostatnich latach mówi się o niej jednak głównie w kontekście jej kontrowersyjnego wizerunku.

Obecnie gwiazda często publikuje na Instagramie rzeczy, które zadziwiają nawet jej największych fanów. W mediach społecznościowych artystki znajdziemy m.in. roznegliżowane zdjęcia, czy widoczne próby zatrzymania czasu.

„Królowa popu” nie rezygnuje również z imprez i w sierpniu hucznie obchodziła swoje urodziny. Na opublikowanym przez nią nagraniu mogliśmy zobaczyć, jak Madonna namiętnie całuje się z koleżankami w limuzynie. „Urodzinowe pocałunki z moimi suczkami” – opisała film.

Madonna w koszulce z… Janem Pawłem II

Tym razem gwiazda postanowiła podzielić się zdjęciami w niezwykle osobliwej stylizacji. Madonna założyła bowiem szerokie niebieskie spodenki oraz obszerną koszulkę z wizerunkiem Jana Pawła II. Zdjęcie papieża zostało jednak przerobione, ponieważ ma on czarne oczy, z których kapią ciemne łzy. Na czole Wojtyły widać również odwrócony krzyż.

To nie jedyny taki przypadek w ostatnim czasie. W podobnej stylizacji zaprezentował się niedawno raper Kanye West, który oprócz Jana Pawła II na bluzie napisane miał również „White Lives Matter”, co wywołało spore zamieszanie w mediach.

Zobaczcie, jakimi zdjęciami podzieliła się Madonna:

fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Eurowizja Junior 2022: Znamy tegorocznego zwycięzcę! Ile punktów otrzymała Polska?

Irena Santor - fot. AKPA

Irena Santor pokonała nowotwór, a teraz zdradza sekret swojej długowieczności. „Jestem wyróżniona przez los”