w

HahaHaha

Maciej Musiał wrzucił do sieci półnagą fotkę. Magda Gessler od razu zareagowała. Niezła z niej kocica!

Maciej Musiał, Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official, @maciejmusial_official
Maciej Musiał, Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official, @maciejmusial_official

Maciej Musiał jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwalił się fotką, na której zaprezentował nagi tors. Internautki wprost pieją z zachwytu, a wraz z nimi Magda Gessler. Co napisała?

Maciej Musiał to niespełna 28-letni aktor, który debiutował na szklany ekranie w 2004 roku, ale pierwszą poważną rolę otrzymał dopiero cztery lata później. To właśnie wtedy zagrał w serialach Ojciec Mateusz, Hotel pod żyrafą i nosorożcem oraz Rodzinka.pl, które przyniosły mu ogólnopolską rozpoznawalność. Z biegiem czasu zaczął dostawać coraz więcej angaży, a wraz z nimi także nagród. Kilka lat temu było o nim głośno, ponieważ wyszło na jaw, że jest pomysłodawcą i jednym z producentów wykonawczych pierwszego polskiego serialu Netflixa pt. 1983. Miał okazję wystąpić również w dwóch odcinkach Wiedźmina.

Musiał w 2014 roku zaczął studiować filozofię, ale rzucił kierunek po niespełna roku. W 2016 został studentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie i pięć lat później obronił magistra.

Maciej Musiał kusi nagim torsem

Maciej od zawsze postrzegany był jako przystojniak, dlatego też udało mu się zgromadzić wokół siebie spore grono wiernych fanek. Mimo to w ubiegłym roku postanowił popracować nad sylwetką, a dokładniej nad jej rzeźbą. Na siłowni wylewał siódme poty i w krótkim czasie udowodnił, że było warto, ponieważ teraz panie wprost szaleją na jego widok.

Naczelną fanką młodego aktora jest Magda Gessler, która chętnie zagląda na jego profil i zostawia po sobie ślad. Ostatnio Musiał wrzucił na Instagram fotkę z łóżka, na której prezentuje nagi tors, a przy tym zalotnie uśmiecha się do obiektywu. Wpis opatrzył krótkim podpisem:

Pij mleko będziesz wielki (jak ja).

Publikacja w krótkim czasie zyskała kilkadziesiąt tysięcy serduszek i równie pokaźną ilość komentarzy. Znana restauratorka nie przeszła obojętnie obok fotki.

Mrrr…!!!! Niezłe — napisała.

Wielu internautów podziela jej opinię. A wy co sądzicie o najnowszym zdjęciu Macieja?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kinga Rusin zdradza jaką kwotę przekaże na WOŚP i namawia: „Grajmy z Orkiestrą na przekór pisowskiej propagandzie”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski POPŁAKAŁ SIĘ, gdy zobaczył, co zrobiła Kasia Cichopek! Pierwszy raz publicznie wyznał, co do niej czuje