w

SuperSuper

Leszek Miller pojechał z wnuczką na… PYRKON! Wszyscy zaniemówili na widok jego przebrania

Leszek Miller, Monika Miller - fot. Facebook @MillerLeszek
Leszek Miller, Monika Miller - fot. Facebook @MillerLeszek

Leszek Miller może być stawiany za wzór dla swoich rówieśników. Stworzył z wnuczką Moniką Miller niepowtarzalną relację, której inni mogą im tylko pozazdrościć. To, co dla niej ostatnio zrobił, jest tego najlepszym dowodem.

Leszek Miller w latach 2001-2004 pełnił funkcję Prezesa Rady Ministrów. Od tamtego czasu cieszy się sporym zainteresowaniem mediów, które sam chętnie podtrzymuje.

Poseł w 1969 roku ożenił się z Aleksandrą, z którą doczekał się syna, Leszka. Mężczyzna w 2018 roku najprawdopodobniej popełnił samobójstwo, osieracając córkę, Monikę. 27-latka pozostaje w bliskich relacjach z dziadkiem, który jest jej wielkim wsparciem. Miała okazję wziąć udział w Tańcu z gwiazdami, w którym miała okazję z nim zatańczyć.

Leszek Miller poszedł z wnuczką na Pyrkon

Chyba wszyscy już przekonaliśmy się o tym, że Miller jest dziadkiem na medal. W jednym z ostatnich wpisów opublikowanych na Facebooku poinformował, że razem z Moniką odwiedził Pyrkon, czyli ogólnopolski festiwal o tematyce fantasy, To jedno z największych wydarzeń w Europie, podczas którego możemy zobaczyć ludzi przebranych za różne stwory lub bohaterów popularnych filmów czy utworów literackich.

Bycie dziadkiem to także zrealizowane obietnice, dlatego razem z Moniką Miller odwiedziliśmy fantastyczny festiwal Pyrkon, jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, które co roku goszczą Międzynarodowe Targi Poznańskie — napisał na Facebooku.

Polityk poinformował, że postawił na cosplay byłego premiera, który chyba wypadł dość wiarygodnie, niemniej jednak w opublikowanej przez niego galerii nie mogło zabraknąć zdjęcia w przebraniu.

Jeśli myśleliście, że widzieliście już wszystko, to musimy was wyprowadzić z błędu. Jesteśmy przekonani, że nie widzieliście jeszcze Leszka Millera w pelerynie, z tarczą i mieczem w dłoni.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy internautów, którzy są pod ogromnym wrażeniem dystansu byłego premiera do siebie.

  • Dziś już nic lepszego w internecie nie zobaczę niż Pan Premier w pelerynie, z tarczą i mieczem. Przede wszystkim liczy się dystans do siebie.
  • Brawo dla dziadka i wnuczki.
  • Ależ DZIADZIA, hit. Pozdrawiam.
  • Jest MOC, to widać. Brawo za ten pokaz, młodość dodaje skrzydeł, energii, poprawia nastroje. Przepiękne zdjęcia i wszystkie Wasze uśmiechy.
  • Szacunek Panie Miller — dziadek i wspaniała wnuczka Monika.
  • Panie Premierze taki Dziadek to skarb! Uściski dla Pani Moniki.

Poniżej możecie zobaczyć jeszcze kilka zdjęć. Relacja godna pozazdroszczenia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zatrzymała zamachowca - fot. screenshot Facebook @SecurSerUkraine

[WIDEO] Służba Bezpieczeństwa Ukrainy schwytała niebezpiecznego sabotażystę! Planował kilka dużych zamachów

Angelika Wątor - fot. Instagram @angelikawator

Polska olimpijka kilka miesięcy temu straciła obie piersi. Teraz boryka się z kolejnymi poważnymi problemami zdrowotnymi. Co jej dolega?