w

Kevin Spacey walczy w sądzie. Usłyszał WYROK! Taki prezent dostał na urodziny!

Kevin Spacey - fot. Instagram @kevinspacey
Kevin Spacey - fot. Instagram @kevinspacey

Kevin Spacey ma za sobą kilka trudnych lat, pełnych spraw sądowych i nienawistnych komentarzy. Przez długi czas walczył o oczyszczenie swojego imienia. Dziś jego walka się zakończyła. Aktor usłyszał wyrok.

Kevin Spacey zasłynął jako utalentowany aktor. Przez długi czas był uważany za jednego z najlepszych amerykańskich aktorów. Zdobył w swojej karierze tytuł największego aktora dekady według magazynu Empire, a także dwie statuetki Oscara za American Beauty i Podejrzani.

Był uwielbianą postacią w serialu House of Cards. Jednak od kilku lat nie występuje na szklanym ekranie ze względu na głośny skandal. Gwiazdorowi postawiono kilkanaście zarzutów, w tym o napaść seksualną i zmuszenie do aktywności seksualnej. Niedawno musiał ponownie stanąć przed obliczem sądu. Teraz sprawa zakończyła się prawomocnym wyrokiem.

Kevin Spacey usłyszał wyrok

Aktorowi łącznie postawiono 13 zarzutów. Przewinienia na tle seksualnym miał popełnić w latach 2001-2013, gdy był dyrektorem teatru Old Vic w Londynie. Do zarzutów oskarżony nie przyznawał się od początku rozprawy. Wielokrotnie odpierał je, tłumacząc także, że do kontaktu z oskarżycielami dochodziło, ale były one dobrowolne.

Sąd wydał ostateczny wyrok w dniu 26 lipca bieżącego roku po ponad 12 godzinach obrad. Aktor został oczyszczony z zarzutów. To prawdopodobnie najlepszy prezent urodzinowy, jaki mógł otrzymać w zaistniałej sytuacji, ponieważ w tym samym dniu obchodził swoje 64. urodziny. W sprawie zeznawał jako świadek m.in. sir Elton John i jego mąż David Furnish.

Jestem niezmiernie wdzięczny ławie przysięgłych za to, że poświęcili czas, żeby zbadać wszelkie dowody i wszelkie fakty dokładnie i ostrożnie, by podjąć decyzję — mówił po wyjściu z sądu.

Aktor w wyniku skandalu stracił nie tylko dotychczasowe role, ale także kontrakty sponsorowane. Przez to miał problemy finansowe i, jak sam twierdził, wciąż jest winien ludziom pieniądze. Szacuje się, że koszty sądowe dla aktora tylko w Wielkiej Brytanii wyniosły ponad milion funtów. Teraz będzie on starał się odbudować swoją karierę aktorską na nowo.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Monika Richardson, Tomasz Malcolm - fot. Instagram @monikarichardson

Monika Richardson szczerze o chorobie syna. „Gorzej było po przyjeździe do Polski”. Co było najtrudniejsze?

Sinead O'Connor - fot. screenshot Youtube @officialsinead

Sinead O’connor nie żyje! To ona śpiewała „Nothing Compares 2 U”.Irlandzka artystka miła 56 lat