w

SuperSuper

Katarzyna Sokołowska w końcu pokazała twarz synka. Ivo skradł serca internautów. „Cudowny urwisek”

Katarzyna Sokołowska pokazała twarz syna - fot. Instagram @kasiasokolowska_official
Katarzyna Sokołowska pokazała twarz syna - fot. Instagram @kasiasokolowska_official

O ciąży Katarzyny Sokołowskiej było głośno przez kilka tygodni. Jurorka Top Model w wieku 49 lat ogłosiła, że po raz pierwszy zostanie mamą. Od tamtego momentu chętnie pokazywała się z zaokrąglonym brzuszkiem, jednak po porodzie chroniła tożsamość malca. W końcu przełamała barierę i pokazała światu Ivo Lwa. Jak wygląda?

Katarzyna Sokołowska największą popularność zyskała dzięki programowi Top Model, w którym realizuje się jako jurorka. Z każdą kolejną edycją formatu zdobywała coraz większe grono fanów, którzy chętnie podziwiają jej kreacje, ale i z zainteresowaniem obserwują, jak wygląda jej codzienność.

Kilka miesięcy temu reżyserka pokazów mody poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Ta informacja w błyskawicznym tempie obiegła media, ponieważ zaszła w ciążę mając 49 lat. W programie Miasto kobiet wyznała, że to najlepszy moment na podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny, ponieważ nie tylko odniosła ogromny sukces w swojej branży, ale i dojrzała do pełnienia tej jakże ważnej roli.

To jest zawsze wypadkowa bardzo wielu spraw w życiu. Tego, w jakim czasie dojrzewamy, dorastamy, kim chcemy być, jacy jesteśmy […]. Patrząc na to moje życie, wydaje mi się, a nawet jestem pewna, że to dla mnie fantastyczny, najlepszy moment. Naprawdę! Oczywiście, że wielu osób może z tym dyskutować. […] Biologia jest biologią, ale medycyna się posunęła do przodu. „To dziecko będzie miało starą matkę”, takie padają słowa, a powiedziałabym, że raczej dojrzałą mamę. W takiej ocenie zawiera się bardzo wiele ocen. Druga strona ocenia mnie jako nieświadomą, niedojrzałą… Taka ocena ma bardzo wiele konsekwencji szalenie negatywnych — mówiła.

Mimo wielu krytycznych komentarzy internautów maluch przyszedł na świat cały i zdrowy. Teraz szczęśliwa mama zdecydowała się pokazać go światu. Jaki uroczy chłopiec!

Katarzyna Sokołowska pokazała twarz syna

Sokołowska przez kilka ostatnich miesięcy bardzo chroniła prywatności Ivo Lwa i choć publikowała na Instagramie jego zdjęcia, nigdy nie pokazywała, jak wygląda. Tym razem jednak w ramach wyjątku pokazała niemowlę w pełnej krasie. W opisie zdradziła, że jej synek właśnie skończył 4 miesiące. Wspomniała też o in vitro, dzięki któremu może cieszyć się macierzyństwem.

Nasz Synek kończy dzisiaj cztery miesiące. Jestem ze wszystkimi kobietami i mężczyznami matkami i ojcami, którzy domagają się swoich praw. In vitro daje szansę i nadzieję.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy z komplementami. Ivo zachwycił wszystkich swoją urodą. Wielu komentujących także okazało swoje wsparcie rodzinom starającym się o potomstwo.

  • Cudny skarb. A walczyć o marzenia zawsze trzeba. Dziecko to inny wymiar miłości.
  • Ale cudowny urwisek.
  • Kasiu, jaki śliczny!!! Wszystkiego najlepszego dla Was.
  • Cudo!
  • Przesłodki.
  • Ale śliczny chłopczyk, niech się zdrowo chowa.
  • Prześliczny chłopiec.
  • Cudny chłopczyk. Wszystkiego, co najlepsze dla całej trójki.
  • Śliczny. Dokładnie każda kobieta powinna mieć możliwość skorzystania z refundowanego In vitro. Ta metoda powinna być w pakiecie, dostępna dla każdego.

Życzymy Kasi i jej najbliższym dużo szczęścia. Jakie macie zdanie na temat in vitro?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ksiądz z TikToka ostrzega przed czytaniem Harry’ego Pottera. „W wielu przypadkach kończy się opętaniem” [VIDEO]

Jeleniewska ma nową fryzurę - fot. Instagram @jeleniewska

Jeleniewska zaszalała u fryzjera i zmieniła się nie do poznania. Postawiła na najmodniejsze cięcie w tym sezonie. „Selena czy to ty?” [ZDJĘCIA]