w ,

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zatańczą w „Tańcu z Gwiazdami”? Odpowiedzieli na zaproszenie

fot. AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to obecnie para, o której jest najgłośniej w polskim show biznesie. Niedawno zakochani oficjalnie potwierdzili, że są w związku, a przez weekend zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie. Odpowiedzieli na zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami”.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w dniu 40. urodzin aktorki ogłosili, że są w związku, do czego w pewnym stopniu przyczyniła się Paulina Smaszcz. Była żona prezentera złośliwie zdradziła wtedy, że Kurzajewski przebywa razem z Kasią w Izraelu.

Od tego czasu „Kurzopki” nieustannie znajdują się na medialnym świeczniku, o co zadbała między innymi Telewizja Publiczna, prezentując pocałunek zakochanych podczas wydania śniadaniówki. W ostatnich dniach głośno jest także o zachowaniu Pauliny Smaszcz, która nieustannie uderza w byłego męża.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zatańczą w „Tańcu z Gwiazdami”?

W niedzielę Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali jako para na gali 70-lecia TVP. Pojawienie się zakochanych na czerwonym dywanie wzbudziło wielkie emocje. W jednym ze wspólnie udzielonych wywiadów para odniosła się do zaproszenia ich przez Iwonę Pavlović do „Tańca z Gwiazdami”.

Jurorka programu w rozmowie z „Faktem” stwierdziła, że Maciej sprawdziłby się na parkiecie, a Kasia mogłaby trenować go w domu.

– „Zapraszamy go bardzo serdecznie. Nie wiem tylko, czy Maciek by się zgodził, bo z tego, co widzę, to panowie uciekają trochę od tańca, a wcale niepotrzebnie. Uważam, że on mógłby się sprawdzić, bo jest wysportowanym mężczyzną. Byłoby ciekawie. Tym bardziej że Kasia już tańczyła i teraz mogłaby przyjść kolej na niego. Kasia mogłaby mu dawać wskazówki i nawet po cichu trenować w domu” – powiedziała.

Katarzyna i Maciej postanowili odpowiedź na zaproszenie i nie ukrywali, że mniej entuzjastycznie podchodzą do pomysłu. Cichopek przyznała, że ma już jedną kryształową kulę, oraz że nie widzi siebie w roli trenerki ukochanego.

Ja bardzo dziękuję. Już Kryształową Kulę zdobyłam. Ja trenerem? Chyba troszkę poniosła cię wyobraźnia, ale miło mi, choć ten etap już mam za sobą” – powiedziała dla „Faktu”.

Maciej Kurzajewski zawtórował partnerce, podkreślając, że nie ma czasu na taniec w show.

Mamy sporo planów zawodowych, choćby te najbliższe. Za tydzień rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze, będę jednym z prowadzących studio w Warszawie, to jest miesiąc ciężkiej pracy non stop. Nasz kalendarz związany z tym, co mamy do zrobienia w TVP jest już i tak bardzo wypełniony i cieszy nas to, że możemy otwierać kolejne projekty” – tłumaczył.

Źródło: Fakt

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Andrzej Duda, Przewodów - fot. AKPA/Piętka Mieszko, Facebook @PolicjaPL

Andrzej Duda zabrał głos ws. tragedii w Przewodowie. Wiadomo, kto wystrzelił rakiety. Reakcja NATO nie pozostawia złudzeń

Popularny prezenter przekazał wstrząsającą informację. „Nie wiem, ile zostało mi czasu”