w

Justyna Steczkowska świętuje urodziny syna. Pochwaliła się pociechą. Nastolatek mocno się zmienił!

Justyna Steczkowska - fot. Instagram @justynasteczkowska
Justyna Steczkowska - fot. Instagram @justynasteczkowska

Justyna Steczkowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jednak nie tylko karierą może się pochwalić, a także udanym życiem rodzinnym. Postanowiła pokazać młodszego syna, który właśnie skończył 18-stkę.

Justyna Steczkowska jest znaną wokalistką, kompozytorką i skrzypaczką. Swoją karierę rozpoczęła w 1992 roku i od tego czasu jest wciąż bardzo aktywna w branży rozrywkowej. Choć początki miała trudne, obecnie na swoim koncie ma już kilkanaście albumów studyjnych. Można ją było także zobaczyć na deskach teatru i szklanym ekranie. Wiele osób kojarzy ją z roli jurorki w popularnym programie The Voice of Poland.

Gwiazda ma równie udane życie prywatne. W 2000 roku wyszła za architekta i modela Macieja Myszkowskiego. Para doczekała się trójki pociech — Leona, Stanisława i Heleny. Wokalistka postanowiła pochwalić się młodszym synem, który właśnie stał się pełnoletni.

Justyna Steczkowska - fot. Instagram @justynasteczkowska

 

Justyna Steczkowska – fot. Instagram @justynasteczkowska

Justyna Steczkowska chwali się synem

Piosenkarka rzadko chwali się w mediach życiem rodzinnym, a jeszcze rzadziej pokazuje młodsze pociechy. Jednak z okazji urodzin Stanisława postanowiła złożyć mu życzenia w mediach społecznościowych i pokazać, jak przez lata zmieniła się jej pociecha.

Dziś nasz syn Stanisław kończy 18 lat. Trudno uwierzyć mi w to, że jeszcze niedawno brał udział w sesji do płyty Puchowe Kołysanki i wyglądał jak jasnowłosy aniołek. Wszystkiego, co najlepsze synku od nas. Zawsze byłeś i będziesz naszym szczęściem, radością i dumą — napisała na Instagramie.

W przeciwieństwie do starszego brata Leona, Stanisław nie poszedł w ślady mamy i nie jest zbyt rozpoznawalny medialnie. Jego brat zyskał duży rozgłos jako DJ. Jednak wszystkie pociechy są bardzo podobne do sławnych rodziców z wyglądu. Trafiła się im dobra pula genów.

Zobaczcie, jak zmienił się syn piosenkarki w naszej galerii!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel wspomina początki kariery. Dostawała POGRÓŻKI. „Bałam się wyjść z domu”

Influencerka uzależniła się od operacji plastycznych. WYBUCHŁ jej implant piersi. Ważył aż 10 kg! (ZDJĘCIA)