w

Roksana Węgiel wspomina początki kariery. Dostawała POGRÓŻKI. „Bałam się wyjść z domu”

Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel
Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel jest jedną z najmłodszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalistka w młodym wieku zaczęła swoją karierę, ponieważ była wtedy jeszcze dzieckiem. Dziś wspomina mroczną stronę sławy.

Roksana Węgiel dziś jest już dorosłą, pewną siebie kobietą, która szykuje się do ślubu z Kevinem Mglejem. Jednak karierę rozpoczynała jako mała dziewczynka, mając zaledwie 12 lat. To wtedy wzięła udział i zwyciężyła w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Później została laureatką 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a także Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.

Jej kariera szybko posuwała się na przód. Dziś ma na koncie już dwa studyjne albumy. Okazuje się jednak, że początki drogi do sukcesu wcale nie były dla niej łatwe. Przeżyła traumatyczne chwile, przez które bała się nawet wychodzić z domu.

Roksana Węgiel o traumach z przeszłości

Wokalistka nie miała łatwych początków tak, jak mogłoby się wydawać. Otrzymywała wiele nieprzyzwoitych treści oraz pogróżek. Grożono jej nawet śmiercią. To sprawiło, że nabawiła się jako nastolatka fobii społecznych.

Za dzieciaka, w młodym dostawałam już mnóstwo wiadomości prywatnych od zwyroli: „nudesy” od starych, obleśnych facetów, zdjęcia pornograficzne, do których wklejona była moja głowa, pogróżki. Do mnie, 14-letniej wówczas dziewczynki, ktoś napisał, żebym się oglądała za siebie, miała oczy dookoła głowy, bo niedługo będę się topiła we własnej krwi. Takie rzeczy… Więc nie dziwne, że bałam się wyjść z domu — opowiadała dla Wprost.

Gwiazda bała się nie tylko wychodzić z domu, ale zwyczajnie obawiała się o swoje zdrowie i życie. Martwiła się, że ktoś może ją porwać i zrobić krzywdę. Miała traumę przez internetowych zwyrodnialców. Dziś już ma ten okres za sobą i jest szczęśliwą narzeczoną oraz odnoszącą sukcesy artystką.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Doda - fot. Instagram @dodaqueen

Doda nie wytrzymała. Tak zareagowała na zaręczyny pary! „Będą żyli długo i szczęśliwie?”

Justyna Steczkowska - fot. Instagram @justynasteczkowska

Justyna Steczkowska świętuje urodziny syna. Pochwaliła się pociechą. Nastolatek mocno się zmienił!