w

Justyna Steczkowska marzy o Eurowizji. Wydała singiel inspirowany „Wiedźminem”. Fani: „Tracę wiarę w ludzkość”

Justyna Steczkowska - fot. Gałązka/AKPA

Justyna Steczkowska jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystka marzy o reprezentowaniu Polski na kolejnej Eurowizji. Jej piosenka na konkurs jest inspirowana słynną sagą o Wiedźminie.

Justyna Steczkowska jest obecna w branży od 1992 roku. Znana jest nie tylko jako piosenkarka, ale również skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka. Swoją karierę zaczynała od zespołów rockowych i jazzowych. Wokalistka śpiewała także na weselach. Dziś na swoim koncie ma aż 18 albumów studyjnych. Jednak ani myśli spoczywać na laurach.

Artystka wciąż ma wielkie marzenia i jest bardzo aktywna. Nie tylko występuje na scenie na koncertach i wydarzeniach, ale też jest obecna w telewizji. Sporadycznie pokazuje się w roli aktorki w takich produkcjach, jak Billboard, Na koniec świata czy Zaklęta. Większość kojarzy ją jako jurorkę popularnego show The Voice of Poland. Teraz postanowiła zawalczyć o kolejne marzenie w swojej muzycznej karierze.

Justyna Steczkowska będzie walczyć o Eurowizję

Artystka jest jedną z najdłużej występujących gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Przez wiele lat z powodzeniem udaje jej się łączyć karierę i życie prywatne. W tym drugim jest żoną i matką. Wraz z modelem Maciejem Myszkowskim doczekała się trójki dzieci — Stanisława, Leona i Heleny. Jednak rodzina nie stoi jej na przeszkodzie, by rozwijać się jako piosenkarka. Teraz ma zamiar walczyć o występ na przyszłorocznej Eurowizji.

Kochani! Mam dla Was piękny świąteczny prezent. To moja najnowsza piosenka WITCH-ER Tarohoro, którą napisałam razem z hotel torino na zbliżające się Eurowizyjne preselekcje w 2024 roku. Znalazłam w sobie siłę i odwagę, żeby zawalczyć o siebie w nowej muzycznej odsłonie. Ten utwór jest pierwszym wielkim krokiem w tę stronę. Mam 51 lat i świadomość kim jestem i dokąd chcę zmierzać. Tym utworem chcę Wam opowiedzieć o naszej słowiańskiej sile, odwadze i niezwykłej energii, która zaklęta jest w muzyce i słowach. Jarga Drago Wese Trado Istra Wejar ValveLadodeja… To właśnie niezwykłe słowiańskie słowa mocy, które wraz z piosenką będą dodawały Wam siły i odwagi. Będą Was otulały miłością i chroniły przed złą i ciężką energią. W tej piosence zawarta jest Nasza pierwotna siła tworzenia, kreatywności i prawdziwej mocy. Przekazuję Wam ten singiel z wielką miłością w podziękowaniu za te wszystkie lata, w których jesteście razem ze mną — napisała na Instagramie.

Piosenka WITCH-ER Tarohoro jest inspirowana sagą o Wiedźminie, a także kulturą słowiańską. W tekście pojawiają się nawet słowiańskie słowa. Fani byli zachwyceni utworem i mocno trzymają kciuki za Steczkowską. W mediach społecznościowych pojawiła się lawina pochwał z ich strony.

  • Nie ma odpowiedniejszej osoby na Eurowizje!!!
  • Wow! Jestem podjarany.
  • Pierwszy raz od wielu lat z przyjemnością będę czekała na Eurowizję.
  • Ten utwór jest po prostu idealny na Eurowizję.

Posłuchajcie piosenki poniżej. Jak Wam się podoba?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Sasha Knezevic z partnerką - fot. Instagram @sasha_knezevic

Były mąż Anji Rubik wziął ślub! Sasha Knezevic zaskoczył fanów zdjęciami z ceremonii. „Mój ulubiony moment tego roku” (FOTO)

Agata Rubik, Piotr Rubik - fot. Instagram @piotr_rubik

Agata Rubik wraz z fanami KPI Z MĘŻA. Piotrowi nieźle się oberwało. „Zapomniał już w samolocie”