w

Julia Wieniawa prezentuje umięśniony brzuch w ultra drogiej stylizacji Diora. Figura jak marzenie [ZDJĘCIA]

Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa, korzystając z chwili wolnego, wyskoczyła z przyjaciółką na Malediwy. Od razu widać, że świetnie się bawi i na pewno nie oszczędza na wyjeździe. W niedzielne popołudnie zaprezentowała się fanom w stylizacji od Christiana Diora.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych celebrytek młodego pokolenia. Choć ma dopiero 23 lata, już dorobiła się majątku, o którym może pomarzyć większość jej znajomych z branży. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, a to dlatego, że jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale i wokalistką.

Kilka tygodni temu w jej życiu prywatnym zaszła prawdziwa rewolucja. Po trwającym dwa lata związku rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Zakochani zdawali się tworzyć świetny duet, jednakże w mediach coraz częściej pojawiały się plotki o kryzysie w ich relacji. Pod koniec października ubiegłego roku poinformowali, że już nie są razem, ale pozostają w przyjacielskich relacjach.

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! – napisali na Instagramie.

Julia Wieniawa prezentuje umięśniony brzuch w drogiej stylizacji Diora

Wieniawa nie rozpacza po rozstaniu, tylko czerpie z życia garściami. Ostatnio pochwaliła się swoim obserwatorom, że wraz z przyjaciółką wybrała się na Malediwy, by naładować akumulatory. Obie wszystko skrzętnie relacjonują na Instagramie.

W niedzielne popołudnie Julia pochwaliła się kadrami wykonanymi na pięknej, piaszczystej plaży. Za nią rozciąga się widok na lazurowe wody Oceanu Indyjskiego, jednak to ona kradnie całą uwagę. Młodziutka aktorka niemalże od stóp do głów wystylizowała się w ubrania znanego francuskiego domu mody. Za wszystko musiała słono zapłacić.

Chustka Christiana Diora to wydatek rzędu 2 tysięcy złotych, zaś stanik od stroju kąpielowego kosztował około. 2,5 tys. zł. Całość dopełniła okularami przeciwsłonecznymi marki Celine, za które zapłaciła kolejne 2 tysiące złotych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

Nie sposób nie zwrócić uwagi również na smukłą sylwetkę Julii. Od wielu miesięcy regularnie ćwiczy, co widać gołym okiem. Tak umięśnionego brzucha mogłaby jej pozazdrościć niejedna rówieśniczka.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

The Voice Senior, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Zbigniew Zaranek - fot. Kurnikowski/AKPA

„The Voice Senior”. Afera po finale! Widzowie nie zostawili suchej nitki na prowadzącym. „Skandaliczne zachowanie Brzozowskiego”

Friz mówił, że nie jest gotowy na ojcostwo, a po kilkunastu dniach Wersow ogłosiła ciążę. Teraz tłumaczy: „Nie skłamałem”