w

Joanna Opozda po raz pierwszy pokazała się nago. Szok w nowym filmie [ZDJĘCIA]

fot. AKPA / Facebook

Joanna Opozda w filmie „Brigitte Bardot cudowna” po raz pierwszy zdecydowała się na tak odważne ujęcia i całkowicie rozebrała się przed kamerami. Aktorka zagra tytułową bohaterkę – Brigitte Bardot.

W ostatnim czasie o Joannie Opoździe głośno było głównie ze względu na konflikt z Antkiem Królikowskim i samotne wychowanie dziecka. Teraz zainteresowanie mediów wzbudziła rola, którą zdecydowała się zagrać aktorka.

Joanna Opozda pierwszy raz nago

Joanna podczas trwającego obecnie festiwalu filmowego w Gdyni, gdzie prezentowany jest film „Brigitte Bardot cudowna”, zdecydowała się udzielić wywiadu dla „Faktu”, w którym opowiedziała o nagiej scenie oraz przygotowaniach do swojej roli.

„Bałam się tej sceny, nie miałam tego typu sytuacji na planie, że musiałam się rozebrać do rosołu. Ale pomyślałam sobie, że jeżeli mam się rozebrać, to u dobrego reżysera. Tu nagość jest pokazana w delikatny i subtelny sposób. Nie ma tu żadnej wulgarności. Jestem pokazana tyłem, są moje pośladki” – opisuje odważną scenę Opozda.

– „Oczywiście na planie byłam rozebrana, ale ekipa zachowała się bardzo fajnie, wyszła, byliśmy sami z reżyserem i operatorem w tej pięknej dekoracji buduaru Bardot. Reżyser Lech Majewski robi tak piękne zdjęcia, że to będzie moja pamiątka” – mówi aktorka.

Opozda w rozmowie z portalem wyznała, że na zagranie przez nią roli musiała wyrazić zgodę sama Brigitte Bartot, francuska modelka i aktorka filmowa, seksbomba lat 50. i 60. XX w.

Ikona kina odrzuciła takie kandydatki jak m.in. Claudia Schiffer, ale gdy obejrzała fragment castingu z Joanną Opozdą, napisała do reżysera, że ta dziewczyna może ją zagrać.

„Jest wiele kobiet, które bardziej przypominają panią Bardot. Na przykład moja mama w wieku 18 lat -to skóra zdarta z niej. Myślę, że oglądając moje zdjęcia próbne, pani Bardot poczuła, że ją czuję. Mamy podobną wrażliwość i dobrze sobie też radzę ze zwierzętami, co w tym filmie bardzo się przydało” – wyjaśniła aktorka.

Na potrzeby swojej roli Joanna Opozda musiała opanować umiejętność mówienia po francusku , a także po angielsku z francuskim akcentem.

„Siedziałam przy tym tekście od rana do nocy, czytałam pamiętniki Bardot. Nie znam francuskiego, miałam trzy tygodnie na nauczenie się ze zrozumieniem 10-minutowego monologu, składającego się z autentycznych wypowiedzi Bardot na temat mężczyzn, uczuć, jej stosunku do zwierząt. To było wyzwanie!” – oznajmiła Joanna Opozda.

Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:

fot. Facebook

fot. Facebook

fot. Facebook

fot. Facebook

Źródło: Fakt

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Roman Polański stanie przed sądem. Miał ją molestować, gdy miała 16 lat. Teraz pozywa go o zniesławienie

Małgorzata Rozenek, DDTVN - fot. AKPA

Małgorzata Rozenek jest najmniej lubianą prowadzącą „DDTVN”? Widzowie ostro ją krytykują! „Trochę mniej o sobie, bo nas pani zamęczy”