w

Joanna Opozda po nieprzespanej nocy błaga fanów o pomoc. „Jak ulżyć w cierpieniu dziecka?”

fot. Instagram (@asiaopozda)

Joanna Opozda ma za sobą kolejną nieprzespaną noc. Jej synek bardzo cierpi, a ona nie wie, jak mu pomóc. Aktorka postanowiła więc poradzić się swoich obserwatorów na Instagramie.

W sierpniu ubiegłego roku Joanna Opozda wzięła ślub z Antkiem Królikowskim. Para spodziewała się już wówczas dziecka, ale związek rozpadł się jeszcze przed narodzinami. Na Joannę spadł ciężar samotnego macierzyństwa.

Problemy zaraz po narodzinach

Syn Królikowskiego i Opozdy urodził się 22 lutego 2022 roku. Aktorka nie mogła jednak w pełni cieszyć się wychowywaniem małego Vincenta, ponieważ u dziecka pojawiły się problemy zdrowotne.

Miesiąc po urodzeniu Vincent Królikowski musiał zostać hospitalizowany z powodu poważnej infekcji. Opozda, która przebywała z dzieckiem w szpitalu, podkreśliła wtedy, że nie ma nic cenniejszego niż zdrowie.

Patrzenie na cierpienie swojego dziecka to najgorsze co mnie do tej pory w życiu spotkało” – wyznała Opozda.

Joanna Opozda martwi się cierpieniem synka

Joanna Opozda jakiś czas temu zaczęła stawać na nogi po trudnościach związanych z zawodem w życiu miłosnym. Za swoje oszczędności kupiła własne mieszkanie, w którym mieszka z Vincentem.

Teraz aktorka przekazała, że jej synek zaczął ząbkować i bardzo cierpi, a ona z tego powodu nie spała już kilka nocy z rzędu. Joanna poinformowała, że wszystkie zastosowane przez nią metody nie przynoszą rezultatów.

Celebrytka postanowiła więc poprosić o pomoc swoich obserwujących.

„Ząbkowanie. Może macie jakieś genialne metody, żeby ulżyć w cierpieniu? Za nami kolejna nieprzespana noc. Żele przeciwbólowe, szczoteczki i gryzaki niewiele dają” – napisała Joanna Opozda na Instagramie.

fot. Instagram

Po kilku godzinach Opozda dodała na swojego Instagrama kolejną relację, w której podziękowała za otrzymane od obserwujących ją matek wiadomości. Wygląda na to, że jeden z poleconych środków zadziałał.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Quiz o starych przebojach - fot. Pexels @Expect Best

[QUIZ] Jak dobrze znasz teksty największych polskich przebojów?

Dominika Gwit jest w ciąży - fot. Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit jest W CIĄŻY! Aktorka przekazała radosną nowinę. „Czekaliśmy na to od wielu lat”. Długo ukrywała to przed światem