w

Jarosław Jakimowicz ma radę dla Polaków. Chodzi o ogrzewanie. „Ludzie, na litość boską…”

fot. AKPA

Jarosław Jakimowicz podzielił się swoją „genialną” radą z Polakami obawiającymi się rosnących cen energii. Gwiazdor TVP stwierdził, że znalazł rozwiązanie nurtującego wszystkich problemu – najlepiej po prostu nie ogrzewać mieszkań! Zastosujecie się do jego zaleceń?

Jarosław Jakimowicz jest jednym z ulubieńców TVP, co oznacza, że posiada platformę do głoszenia swoich, często kontrowersyjnych, poglądów. Jakimowicz często krytykuje m.in społeczności LGBT oraz swoich dawnych kolegów z branży.

W trakcie transmitowanego na antenie TVP Info programu publicystycznego „W kontrze” gwiazdor dał kolejny przykład swoich „mądrości”. Gdy omawiano problem wysokich cen za energię, które przyprawiają Polaków o zawrót głowy przed świętami Bożego Narodzenia i zimą, Jakimowicz podzielił się swoją złotą radą.

Jakimowicz radzi Polakom

Gwiazdor bez dłuższych namysłów stwierdził, że od 16 lat, czyli od momentu, w którym zamieszkał w swoim apartamencie, nigdy nie korzystał z ogrzewania, nawet w zimę. Okazuje się, że Jakimowicz uwielbia, gdy w jego domu jest zimno.

Zdradził, że choć chłód w jego domu odstrasza nawet ochroniarzy, on po prostu nie rozumie Polaków, którzy martwią się zredukowaniem temperatury o jeden czy dwa stopnie.

Żyję? Żyję! A dzisiaj mówimy o tym, że trzeba by o stopień mniej zredukować… może dwa. „Olaboga, już zamarzniemy!” – krzyczą. Ludzie, na litość boską – stwierdził Jakimowicz.

Wychodzi więc na to, że wysokie ceny nie są wcale problemem, bo Jakimowiczowi osobiście nie straszny jest ani mróz, ani gorąc. Co myślicie o jego radach?

Źródło: TVP Info – W Kontrze

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Marcin Hakiel wybrał się na randkę z nową ukochaną. Dzieci już ją polubiły? „Kaśka niech żałuje”

Agnieszka Kaczorowska pokazała się w seksownej odsłonie. Założyła przeźroczystą sukienkę mini