w

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę na wizji! Zachwycając się zespołem, pomyliła wokalistów. Występującego ex-striptizera przedstawiła jako zmarłego żołnierza

Ida Nowakowska, Captain Jack - fot. AKPA/Piętka Mieszko/--
Ida Nowakowska, Captain Jack - fot. AKPA/Piętka Mieszko/--

Ida Nowakowska była jedną z prowadzących Koncert Piosenki Wojskowej Państwa NATO, podczas którego zachwycała się występem grupy Captain Jack. Przy okazji zaliczyła bardzo niefortunną wpadkę, o której jeszcze długo będzie głośno.

Koncert Piosenki Wojskowej Państwa NATO transmitowany był przez Telewizję Polską w poniedziałek 15 sierpnia. Wydarzenie zostało zorganizowane w Elblągu, a głównym zamysłem były huczne obchody Święta Wojska Polskiego. Na scenie wystąpiła plejada artystów, w tym: Jan Pietrzak, Tre Voci, Bahar Gelir, Dagmara Bryzek, Halina Frąckowiak, Doniu, Yulia Belei, Kasia Moś, Filip Lato, Trubadurzy i Captain Jack. Koncert poprowadzili Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Karolina Pajączkowska i Aleksander Sikora.

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę podczas koncertu

Zdecydowanie jedną z największych atrakcji tamtego wieczoru był występ grupy Captain Jack, która została założona w 1995 roku w Niemczech. Podczas wizyty w Elblągu muzycy zaprezentowali utwór In the army now, którym porwali tłumy do tańca.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bądźmy Razem. TVP (@badzmyrazem.tvp)

Po zakończonym występie, na scenie ponownie pojawili się prowadzący, którzy zachwycali się ich talentem. Ida Nowakowska postanowiła podzielić się z widzami i publicznością pewną ciekawostką na temat wokalisty:

Eks żołnierz, międzynarodowa supergwiazda. Captain Jack na specjalną prośbę widzów Telewizji Polskiej wykonał utwór, który jest ulubionym utworem wszystkich żołnierzy – „In the army now”. Wielkie brawa raz jeszcze. Się działo — powiedziała.

Ta wypowiedź z pewnością obyłaby się bez echa, gdyby nie fakt, że pomyliła artystów. Założyciel zespołu, który posługiwał się pseudonimem Franky Gee faktycznie służył w amerykańskiej armii, jednak zmarł 22 października 2005 roku przez krwotok śródmózgowy. Po krótkiej przerwie w działalności, Captain Jack wróciło na scenę. Miejsce lidera zajął Bruce Eric Lacy, który występuje z grupą od 2007 roku. 59-latek jednak nigdy nie miał okazji służyć w wojsku, ponieważ w przeszłości był członkiem zespołu striptizerów Erotic Tigers.

Internauci niezwłocznie wytknęli Nowakowskiej tę wpadkę, która odbiła się echem w mediach społecznościowych.

Poniżej możecie wysłuchać żywiołowego występu grupy Captain Jack w Elblągu.

https://www.youtube.com/watch?v=2fKfx7SGIgo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Modelka oskarżona o zabójstwo chłopaka. Ujawniono nagranie ze wstrząsającego ataku w windzie [VIDEO]

Ksiądz Michał Woźnicki - fot. screenshot YouTube @W obronie Mszy Św. P-ń Wroniecka 9. Msza Trydencka

Ksiądz, który pouczał pielgrzymów o pierwszeństwie do WC, zostanie eksmitowany ze swojej celi! Wcześniej groził komornikowi i jego rodzinie