w ,

Modelka oskarżona o zabójstwo chłopaka. Ujawniono nagranie ze wstrząsającego ataku w windzie [VIDEO]

fot. Instagram

25-letnia modelka Courtney Clenney została oskarżona o zabicie swojego chłopaka, 27-letniego Christiana Obumseli, podczas kłótni w ich luksusowym apartamencie w Miami. Opinia publiczna w Stanach Zjednoczonych jest zbulwersowana, że z aresztowaniem kobiety zwlekano aż 4 miesiące.

Rodzice mężczyzny zabitego przez Clenney powiedzieli w niedzielę, że modelka powinna spędzić resztę życia za kratkami. 25-latka, która w mediach społecznościowych znana jest jako Courtney Tailor, usłyszała zarzut morderstwa drugiego stopnia.

Courtney jest modelką, która zarabia na publikowaniu treści w mediach społecznościowych oraz na portalu erotycznym OnlyFans. Jej konto na Instagramie obserwują ponad dwa miliony osób. 25-latka wyznała kiedyś, że umawia się tylko z bogatymi, czarnoskórymi mężczyznami.

Zaatakowała chłopaka w windzie

Courtney od dwóch lat spotykała się z Christianem, 27-letnim inwestorem. Para mieszkała w Miami w stanie Floryda, a ich związek był bardzo burzliwy. Nie tylko często kłócili się i zrywali ze sobą, aby ponownie do siebie wrócić, ale i wzajemnie oskarżali się o przemoc domową, składając doniesienia na policji.

Znajomi pary twierdzą jednak, że to Clanney była agresywna. – „Widzieliśmy, jak go biła, ale nigdy nie widziałam, żeby on ją uderzył” – powiedziała Ashley Vaughn dla „News 10”.

Tę wersję wydarzeń zdaje się też potwierdzać niedawno ujawnione nagranie z monitoringu budynku, w którym mieszkali. Kamera w windzie zarejestrowała, jak Clenney denerwuje się na interfejs windy i zaczyna okładać Christiana. 27-latek zasłania się i próbuje zatrzymywać ciosy. Do zdarzenia doszło w lutym 2022 r., na ponad miesiąc przed zabójstwem mężczyzny.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Twierdziła, że nóż „przypadkowo” trafił jej chłopaka

Modelka wyrzuciła swojego chłopaka z ich mieszkania pod koniec marca, ale para ponownie zeszła się 1 kwietnia. Dwa dni później wywiązała się kolejna awantura, która miała tragiczny finał. 3 marca o godzinie 16:57 Clenney zadzwoniła pod numer alarmowy i powiedziała, że jej chłopak umiera.

Podczas śledztwa okazało się jednak, że 10 minut wcześniej kobieta rozmawiała ze swoją matką. Wymieniła z nią też kilka SMS-ów, a w jednym z nich matka modelki radziła 25-latce, aby ta mówiła o „samoobronie” i nie składała zeznań bez adwokata.

Przybyli na miejsce ratownicy medycznie nie zdołali uratować Christiana Obusmeli. Ostrze noża trafiło w tętnicę podobojczykową po prawej stronie klatki piersiowej. Policja zatrzymała kobietę, ale nie aresztowała jej po przesłuchaniu.

25-latka zarzekała się, że jedynie się broniła i stwierdziła, że wcale nie dźgnęła ukochanego, a tylko rzuciła nożem z dużej odległości i ostrze przypadkowo trafiło w mężczyznę. Lekarz sądowy stwierdził jednak, że wersja wydarzeń przedstawiona przez Clenney jest niewiarygodna.

Prokuratura wydała nakaz aresztowania kobiety dopiero cztery miesiące po zabójstwie, po nagłośnieniu sprawy przez amerykańskie media. Modelkę zatrzymano 9 sierpnia na Hawajach, gdzie jak twierdzi jej adwokat, leczyła zespół stresu pourazowego.

Źródło: Newsweek ; New York Post ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Zdjęcie poglądowe - fot. Pexeles @Nathalia Miranda

Horror w Grudziądzu. Na odludziu ujawniono szczątki dziecka. W sprawę zamieszana jest dwójka nastolatków. Czy to oni zabili?

Ida Nowakowska, Captain Jack - fot. AKPA/Piętka Mieszko/--

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę na wizji! Zachwycając się zespołem, pomyliła wokalistów. Występującego ex-striptizera przedstawiła jako zmarłego żołnierza