w

Horoskop tygodniowy od 27 listopada do 3 grudnia 2023. Astrologiczne przewidywania i porady dla każdego znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy
Horoskop tygodniowy

Odkryj, co gwiazdy mają Ci do powiedzenia i jak możesz dostosować swoje działania, aby maksymalnie wykorzystać energie wszechświata. Czytaj dalej, aby poznać swój tygodniowy horoskop!

Czy jesteś ciekawy, co gwiazdy mają dla Ciebie w tym tygodniu? Zapraszamy do naszego szczegółowego, tygodniowego horoskopu, który oferuje unikalne wglądy i porady dla każdego znaku zodiaku. Bez względu na to, czy jesteś zodiakalnym Baranem, pełnym energii Lwem, czy tajemniczym Skorpionem, nasz horoskop pomoże Ci przygotować się na nadchodzące dni. Dowiedz się, jakie wyzwania, możliwości i zaskakujące zwroty akcji mogą pojawić się na Twojej życiowej ścieżce.

Horoskop tygodniowy od 27 listopada do 3 grudnia

Baran (21 marca — 19 kwietnia)

Horoskop tygodniowy - Baran
Horoskop tygodniowy – Baran

Tydzień do zastanowienia się nad swoimi ambicjami. Spróbuj skupić się na ustalaniu celów długoterminowych. Energia Marsa sprzyja aktywnym działaniom, ale pamiętaj o zachowaniu równowagi między pracą a życiem osobistym.

Ten znak zodiaku mają: Agata Kornhauser-Duda, Amanda Bynes, Alec Baldwin, Eddie Murphy, Heath Ledger, Robert Downey Jr., Barbara Mularczyk, Krzysztof Rutkowski, Paul Rudd, Sylwia Grzeszczak.

Byk (20 kwietnia — 20 maja)

Horoskop tygodniowy - Byk
Horoskop tygodniowy – Byk

Czas na odnowienie relacji. Wenus przynosi harmonię w relacjach. To dobry moment, aby pogłębić więzi z bliskimi i zastanowić się nad tym, co naprawdę jest dla Ciebie ważne w życiu.

Zodiakalnym Bykiem jest Michał Fajbusiewicz, Anna Mucha, Małgorzata Kożuchowska, Łukasz Płoszajski, Magda Mołek, Akon, Gal Gadot, Dominika Gawęda, Zygmunt Chajzer.

Bliźnięta (21 maja — 20 czerwca)

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta
Horoskop tygodniowy – Bliźnięta

Otwórz się na nowe doświadczenia. Merkury zachęca do nauki i komunikacji. Może pojawić się szansa na ciekawe podróże lub naukę nowych umiejętności.

Gwiazdy spod znaku Bliźniąt: Maciej Kot, Nergal, Sara James, Hugh Laurie, Beata Pawlikowska, Shia Labeouf, Anja Rubik, Sarsa.

Rak (21 czerwca — 22 lipca)

Horoskop tygodniowy Rak
Horoskop tygodniowy Rak

Znajdź czas na regenerację. Księżyc, Twój władca, przypomina o znaczeniu odpoczynku. Zadbaj o swoje emocjonalne i fizyczne samopoczucie.

Ten znak zodiaku mają: Sofia Vergara, Piotr Kraśko, Monika Olejnik, Ilona Łepkowska, Piotr Liroy Marzec, Tomasz Kammel.

Lew (23 lipca — 22 sierpnia)

Horoskop tygodniowy 16.10-22.10. 2023 r., LEW - fot. AI
Horoskop tygodniowy – Lew

Wykorzystaj swoją kreatywność. Słońce dodaje energii i pewności siebie. To dobry czas na realizację twórczych projektów i wyrażanie siebie.

Zodiakalnym Lwem jest Aleksandra Szwed, Dustin Hoffman, Anita Włodarczyk, Whitney Houston, Antonio Banderas, Kylie Jenner, Jacek Kopczyński, Roman Żurek, Chris Hemsworth, Cara Delevingne.

Panna (23 sierpnia — 22 września)

Horoskop tygodniowy Panna
Horoskop tygodniowy Panna

Skoncentruj się na detalach. Merkury, Twój planetarny władca, skłania do analitycznego myślenia. Możesz znaleźć rozwiązania długoletnich problemów.

Gwiazdy spod znaku Panny: Borys Szyc, Idris Elba, Olgierd Łukaszewicz, Joanna Trzepiecińska, Pink, Martin Freeman, Maria Peszek, Michał Wiśniewski.

Waga (23 września — 22 października)

Horoskop tygodniowy Waga
Horoskop tygodniowy Waga

Harmonia i równowaga to Twój klucz. Wenus sprzyja budowaniu relacji i poszukiwaniu piękna w codziennym życiu. Staraj się unikać konfliktów i dążyć do kompromisu.

Ten znak zodiaku mają Rafał Zawierucha, Hugh Jackman, Aleksandra Konieczna, Usher, Robert Pasut, Ewa Błaszczyk, Sławomir Świerzyński, Maja Hirsch.

Skorpion (23 października — 21 listopada)

Horoskop tygodniowy Skorpion
Horoskop tygodniowy Skorpion

Przejdź przez transformację. Pluton zachęca do głębokich przemyśleń i odnalezienia wewnętrznej siły. Nie bój się zmian, mogą one przynieść pozytywne efekty.

Zodiakalnym Skorpionem jest Kayah, Muniek Staszczyk, Tilda Swinton, Grażyna Kulczyk, David Guetta, Gordon Ramsay.

Strzelec (22 listopada — 21 grudnia)

Strzelec - znak zodiaku - horoskop tygodniowy 23-29 października
Strzelec – znak zodiaku – horoskop tygodniowy 23-29 października

Poszerzaj swoje horyzonty. Jowisz sprzyja optymizmowi i poszukiwaniu nowych możliwości. To dobry czas na planowanie podróży lub edukacyjnych przedsięwzięć.

Gwiazdy spod znaku Strzelca: Ida Nowakowska, Maryla Rodowicz, John Malkovich, Irena Santor, Michael Clarke Duncan, Joanna Przetakiewicz, Łukasz Simlat, Jacek Murański, Otylia Jędrzejczak.

Koziorożec (22 grudnia — 19 stycznia)

Horoskop tygodniowy Koziorożec
Horoskop tygodniowy Koziorożec

Skup się na swoich aspiracjach. Saturn pomaga w realizacji długoterminowych celów. Ten tydzień może przynieść postęp w karierze lub osobistych projektach.

Ten znak zodiaku ma Małgorzata Foremniak, Weronika Rosati, Księżna Kate Middleton, Wiktor Zborowski, Edyta Bartosiewicz, Roksana Węgiel, Zayn Malik, Orlando Bloom.

Wodnik (20 stycznia — 18 lutego)

Horoskop tygodniowy - Wodnik
Horoskop tygodniowy – Wodnik

Innowacje i społeczność. Uran inspiruje do myślenia poza utartymi schematami. To dobry czas na angażowanie się w działalność społeczną lub grupowe projekty.

Zodiakalnym Wodnikiem jest Grzegorz Krychowiak, Olga Tokarczuk, Marta Wierzbicka, Justin Timberlake, Harry Styles, Marian Opania.

Ryby (19 lutego — 20 marca)

Horoskop tygodniowy Ryby
Horoskop tygodniowy Ryby

Zanurz się w swojej wrażliwości i intuicji. Neptun sprzyja artystycznym wyrazom i duchowemu rozwojowi. W tym tygodniu skup się na swoich wewnętrznych przeżyciach i emocjonalnym samorozwoju.

Gwiazdy spod znaku Ryb: Natalia Kukulska, Zbigniew Boniek, Tomasz Lis, Agnieszka Radwańska, Przemysław Saleta, Katarzyna Dowbor, Kinga Rusin, Chuck Norris.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Astrid

Michał Szpak - fot. Podlewski/AKPA

Michał Szpak rozważa zrobienie KOREKTY PŁCI?! Był szczery jak nigdy! „Może się okaże, że zrobię sobie c*cki i będę Michaliną”

Julia Kamińska, Piotr Jasek - fot. Wojtalewicz Jarosław, Piętka Mieszko/AKPA

Julia Kamińska wraca wspomnieniami do rozstania z Piotrem Jaskiem. Ich relacja wypaliła się po 12 latach. „To była moja wielka PORAŻKA”