w

Fanki Harry’ego Stylesa na TRZY DNI przed koncertem koczują pod Stadionem Narodowym. Wprowadzono rygorystyczne zasady!

Harry Styles fot. Instagram @harrystyles / Facebook

Dopiero co opadł kurz po koncercie Beyonce na Stadionie Narodowym, a obiekt już został opanowany przez wielbicieli Harry’ego Stylesa. Choć piosenkarz zagra w Polsce dopiero w niedzielę, 2 lipca, na miejscu już powstała kolejka. Wprowadzono nawet specjalne zasady.

W ostatnich latach Harry Styles stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych artystów muzycznych na świecie. Brytyjczyk przez pięć lat był wokalistą boys bandu One Direction, a od 2015 roku wydał trzy płyty jako artysta solowy.

Harry Styles jest autorem hitów takich jak „Sign of the Times”, „Watermelon Sugar” czy „As It Was”, a od rozpoczęcia swojej kariery zdobył wiele prestiżowych wyróżnień, m.in. nagrodę Grammy, dwie nagrody BRIT oraz American Music Award. Artysta jest również pierwszym mężczyzną, który pojawił się na okładce magazynu „Vogue”.

Gwiazdor wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej „Love On Tour”, która wystartowała we wrześniu 2021 r. w Las Vegas, a wcześniej została przełożona z powodu pandemii. Koncert Brytyjczyka będzie miał miejsce w niedzielę, 2 lipca, na PGE Narodowym, który w tym tygodniu został już zapełniony po brzegi w związku z występami Beyonce – na wydarzeniu bawili się choćby Tom Holland i Zendaya, czy też Lizzo.

Fanki Harry’ego Stylesa już czekają w kolejce na koncert

Fani Harry’ego Stylesa nie mogą się doczekać występu swojego ulubionego artysty, o czym świadczy fakt, że w celu zajęcia najlepszych miejsc na płycie kolejki zaczęły się formować już… kilka dni przed samym wydarzeniem.

Na jednej z grup na Facebooku w czwartek pojawiły się zdjęcia, na których widać koczujące pod Stadionem Narodowym fanki piosenkarza. Co ciekawe, okazuje się, że na okolicznych drzewach rozwieszono specjalną instrukcję ustawiania się w kolejce do wejścia na koncert.

Jak wynika z instrukcji, nie trzeba czekać 72 godziny bez oddalania się, ale aby nie stracić swojego miejsca trzeba co najmniej trzy razy dziennie pojawić się pod Stadionem Narodowym – w tym o godzinie 4:00 rano.

Obecność obowiązkowa w godzinach: 04:00, 12:00, 21:00. Dwukrotna nieobecność skutkuje utratą miejsca w kolejce. Na jedną osobę przypada maksymalnie jeden dodatkowy numerek (pod warunkiem że dodatkowa osoba przyjdzie do GODZINY). Całkowity zakaz spożywania alkoholu. Dbamy o czystość. Miłego kolejkowania – czytamy.

Bylibyście skłonni do takiego poświęcenia dla lepszego miejsca?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Olivier Janiak - fot. AKPA, Instagram @olivierjaniak

Olivier Janiak świętuje urodziny syna. Fryderyk ma już 14 lat! Fani zgodnie wskazują, do kogo jest podobny. Też to widzicie? (FOTO)

Madonna - fot. Instagram @madonna

Stan Madonny POGARSZA SIĘ w przerażającym tempie! Jest naprawdę źle. „Nie wstaje już z łóżka”