w

Fagata rozgadała się na temat byłej przyjaciółki. „To jest największa wieśniara”. Internauci szybko rozszyfrowali, o kogo może chodzić

Fagata - fot. Instagram @fagataa
Fagata - fot. Instagram @fagataa

Fagata dodała na TikToka filmik, w którym opowiada o historii swojej przyjaźni, która nie miała pozytywnego zakończenia. Użytkownicy platformy bardzo szybko znaleźli dowody na to, kogo influencerka mogła mieć na myśli.

Agata „Fagata” Fąk jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Nie stroni od kontrowersji i odważnych wypowiedzi. Ostatnio często jest o niej głośno. Miesiąc temu Kacper Błoński wyznał, że doszło między nimi do zbliżenia. Następnie influencerka zaczęła wchodzić na transmisje na żywo znanych osób i wypisywać nietypowe rzeczy na czacie dla fanów. Teraz ponownie zaskoczyła, dzieląc się z widzami pewną historią.

Fagata ostro o byłej przyjaciółce

Na TikToku bardzo popularny jest format opowiadania historii przy nakładaniu makijażu. Taką formę obrała również Fagata, gdy postanowiła wyjawić historię, jak to sama nazwała, najkrótszej przyjaźni w swoim życiu.

Poznały się, gdy influencerka chciała zająć się nagrywaniem piosenek. Ktoś ją pokierował właśnie do dziewczyny, którą Fagata niedługo potem zaczęła nazywać przyjaciółką. Tajemnicza osoba nie pomogła jej w karierze muzycznej, ale i tak się polubiły.

Od razu czerwoną flagą powinno dla mnie być to, że była taka fajna, a nie miała żadnych koleżanek. Serio, jakby ona miała jedną koleżankę i mnie. I to zawsze jest czerwona flaga, serio, nie ignorujcie tego – apeluje w nagraniu.

Według relacji Fagata zapoznała nową przyjaciółkę ze swoimi znajomymi, a nawet załatwiła jej współpracę z marką odzieżową. To właśnie przez tę współpracę miały zacząć się ich pierwsze problemy. Influencerka wrzuciła InstaStories z sesji zdjęciowej w jakimś topie, a tajemniczej dziewczynie się to nie spodobało. Miała napisać do Fąk, że ona wrzuciła fotkę w tym samym stroju dużo wcześniej i dla niej to dziwne, że ona zrobiła to samo.

Ja myślałam, że ona żartuje, a ona, że mówi na poważnie (..) Jakbyście zauważyli, jak ona się ubiera, no sorry. Jest największą wieśniarą i nigdy bym od niej nie ściągała – śmieje się influencerka.

Po tej sytuacji zaczęły mieć dużo gorszy kontakt. Według relacji Fagaty tuż przed jej pierwszą walką dziewczyna napisała jej, że nie chce już dłużej utrzymywać z nią znajomości.

Ona mi napisała wiadomość jakoś parę dni przed moją walką, że ona musi zakończyć znajomość ze mną, bo jej pies jest chory i ona chce się skupić na swoim związku, jakieś takie w ogóle głupie rzeczy.

Jakiś czas po tym, jak kontakt im się urwał, Fagata zaczęła spotykać się z byłym chłopakiem dziewczyny.

Wiecie, co ona zrobiła chyba w jakiejś takiej zemście na mnie? Pamiętacie, jak Wam na początku mówiłam, że się spotykałam z chłopakiem, jak się z nią zadawałam i ona mi pomagała z tym chłopakiem? Ona zaczęła się z nim spotykać – twierdzi Fagata.

Internauci mają podejrzenia, o kim mówiła Fagata

Na reakcję widzów nie trzeba było długo czekać. Mimo że influencerka na początku nagrania zapowiedziała, że nie będzie zdradzać o kim mowa, w komentarzach zaroiło się od spekulacji. Co ciekawe, rozwiała kilka wątpliwości. Dwie osoby zasugerowały, że może chodzić o Lexy Chaplin, albo Maszę Graczykowską. Fagata w obu przypadkach odpowiedziała, że internauci nie mają racji.

Wtedy pojawiły się spekulacje, że może chodzić o polską wokalistkę Agatą Dziarmagowską, znaną jako Dziarma. Chociaż w sieci nie ma dowodów, żeby dziewczyny się kiedykolwiek przyjaźniły, głównym tropem internetowych detektywów jest wspomniany wcześniej top, w którym obie wrzucały zdjęcia. Influencerka wspomniała, że cała sytuacja działa się w czasie przed jej pierwszym występem w oktagonie, więc internauci uznali, że daty się zgadzają. Na komentarze dotyczące artystki Fagata nie odpowiedziała.

Widzowie zaczęli wysyłać do Dziarmy film Fagaty z prośbą o odniesienie się, ale piosenkarka na razie pozostawiła to bez komentarza. Nie ma na razie żadnego potwierdzenia, że to o niej mogła mówić.

A Wy jak myślicie, o kogo może chodzić?

@fagatkaaa

♬ dźwięk oryginalny – fagata
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Pani Henryka - fot. TikTok Goniec.pl, Doda - fot. Instagram @dodaqueen

Historia emerytowanej nauczycielki poruszyła internautów. Doda zaangażowała się w pomoc. To, co się stało potem, przerosło najśmielsze oczekiwania. Polały się łzy

Anna Wendzikowska - fot. @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska otworzyła się na temat ZDRADZANIA swoich partnerów. „To bardzo ważny moment w procesie pokochania siebie”