w

Donatan wydał PÓŁTORA MILIONA ZŁOTYCH na prezent dla Cleo! Piosenkarka jest w szoku

Donatan i Cleo / Instagram

Donatan oraz Cleo współpracują ze sobą od lat. Muzyczna para osiągnęła spore sukcesy, jak chociażby reprezentowanie Polski w Konkursie Piosenki Eurowizja w 2014 roku z utworem „My Słowianie”. Producent muzyczny z okazji walentynek postanowił obdarować piosenkarkę wyjątkowym prezentem.

Donatan i Cleo zaczynali swoją twórczość jeszcze przed swoim spotkaniem, ale dopiero współpraca pozwoliła im osiągnąć sukces i wyżyny polskiego show-biznesu. Ich hit „My Słowianie” został wybrany na Eurowizję, a na YouTubie został odtworzony ponad 81 mln razy.

Donatan i Cleo lubią świętować z przytupem i niejednokrotnie obdarowują się drogimi prezentami. Pewną tradycją stało się wręczanie sobie nawzajem luksusowych samochodów. W 2016 roku Donatan podarował piosenkarce busa koncertowego o wartości 400 tysięcy złotych.

„Aaaaaaaaaa!!!! Dostałam w prezencie koncertowego MERCEDESA! <3 Jestem w szoku…to prezent od Donatana i firmy Mercedes!!! Nie mogę w to uwierzyć że dostałam taki drogi prezent…aż mi głupio. To prawdziwy dom na kółkach – będę teraz wygodnie podróżowała nim na koncerty do Was” – pisała wówczas.

Jakiś czas później, w 2017 roku, piosenkarka odwdzięczyła się w postaci luksusowego prezentu urodzinowego – Mercedesa GLE Coupe.

Pod koniec 2020 roku Cleo ponownie została obdarowana przez producenta samochodem.

Dostałam przepiękny prezent od Don’a! Nowy Mercedes GLE Coupe w czerni i złocie!!! To moje pierwsze osobowe auto, jestem podekscytowana. Musze się rozjeździć na nowo. – informowała wyraźnie ucieszona.

Nietypowy prezent na walentynki

Kilka dni temu Donatan poinformował, że na walentynki przyszykował dla Cleo wyjątkowy prezent. Muzyk postanowił obdarować przyjaciółkę luksusowym Maybachem, wartym około 1,5 miliona złotych, a do tego doliczyć trzeba jeszcze wydatki na zapowiedzianą personalizację.

Czasem lubię podarować Cleo jakiś samochód ponieważ uważam że jest ona jedną z kilku szczerych i prawdziwych osób w tym przegniłym środowisku w którym miałem przyjemność finansową, ale nieprzyjemność poznawczą pracować Piękny MAYBACH na walentynki Odbiór w poniedziałek. Dziele się tym z Wami ponieważ jak to mawiają influenserki z Dubaju – 'Prawdziwe szczęście to móc dawać!’” – napisał.

Cleo w komentarzu dała po sobie poznać, że nie spodziewała się tak drogiego prezentu.

Mam nadzieję że żartujesz bo ja mam dla Ciebie kubek do herbaty” – skomentowała Cleo. 

Na swojego Instagrama piosenkarka wrzuciła zdjęcie z miniaturowym samochodem, który otrzymała od Donatana na czas personalizacji „dużego” Maybacha.

DON nie rzuca słów na wiatr – ja swojego już mam, a duży prezesowski jeszcze się robi (personalizuje)  #MAYBACH 

Co sądzicie o tak drogich podarkach?

Źródło: Facebook – Donatan ; Instagram – cleo_don

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

W takiej odsłonie Anny Lewandowskiej jeszcze nie widzieliście! Jesteśmy w ciężkim SZOKU!

Paula Tumala

Paula Tumala zrelacjonowała nocną wizytę na pogotowiu. Jedna z jej córek wymagała szybkiej interwencji lekarskiej