w

Cleo i Donatan mają słabość do wymiany drogimi prezentami. Raper dał jej mieszkanie, a ona kupiła mu LAS. „To prezent terapeutyczny”

Cleo, Donatan - fot. Instagram @cleo_don
Cleo, Donatan - fot. Instagram @cleo_don

Cleo i Donatan przyjaźnią się od lat i co rusz obdarowują się prezentami. Zaczynają jednak wchodzić na wyższy level pomysłowości, ponieważ nie wymieniają się bibelotami, a naprawdę wartościowymi rzeczami. Raper niegdyś podarował wokalistce mieszkanie, więc ona w odpowiedzi kupiła mu… las! Internauci w szoku.

Cleo dziś jest popularną wokalistką, lecz początki jej kariery nie były łatwe. Długo próbowała zaistnieć w świecie show-biznesu, a drogę do niego próbowała sobie utorować m.in. poprzez udział w programie X Factor. Podczas castingu zaśpiewała utwór Proud Mary, lecz ten nie spotkał się z uznaniem jurorów. Przez kolejne dwa lata próbowała odnieść sukces na własną rękę, ale i to nie zdawało egzaminu. W końcu odezwał się do niej Donatan, z którym nagrała przebój My Słowianie. Piosenka odniosła niebywały sukces i wyniosła ją na wyżyny popularności.

Z biegiem czasu relacja artystów zaczęła się zacieśniać. Pracowali razem nad kolejnymi utworami, a nawet pojechali reprezentować Polskę na Eurowizji. Choć ich ścieżki nieco się rozeszły, przyjaźń przetrwała i rozkwita w najlepsze. Pielęgnują ją nie tylko poprzez regularne spotkania, ale też wyjątkowe prezenty, o których niejeden mógłby pomarzyć.

Donatan wydał PÓŁTORA MILIONA ZŁOTYCH na prezent dla Cleo! Piosenkarka jest w szoku

Cleo kupiła Donatanowi las

Cleo i Donatan z całą pewnością na sobie nie oszczędzają. Niegdyś ich tradycją było wręczanie sobie luksusowych samochodów. W 2016 roku wokalistka dostała od przyjaciela busa koncertowego o wartości 400 tysięcy złotych. Niedługo po tym odwdzięczyła mu się Mercedesem GLE Coupe. Cztery lata później do jej garażu trafiło takie samo auto, z tym że w czerni i złocie, a w 2022 Maybach, na którego raper łącznie planował wydać 1,5 mln złotych.

Cleo dostała od Donatana kolejny LUKSUSOWY prezent! Tym razem na urodziny podarował jej… MIESZKANIE

Najwidoczniej znudzeni wymianą czterech kółek, weszli na jeszcze wyższy poziom i z okazji 40. urodzin, przyjaciel obdarował wokalistkę mieszkaniem. Minęło już trochę czasu i fani zastanawiali się, kto i jaką niespodziankę przygotuje tym razem. Cleo, jako wyraz swojej wdzięczności, zdecydowała się podarować mu las, który Czamara darzy szczególnym sentymentem. Na Instagramie udostępniła zdjęcie z przekazania mu aktu notarialnego.

Radość bliskich jest bezcenna! Postanowiłam podarować Donowi malowniczy las, który dawno temu natchnął go do stworzenia płyty „RÓWNONOC”, od której wszystko się zaczęło. To miejsce było dla niego magiczne, teraz będzie miał je na własność. To prezent terapeutyczny – Donatan obiecał „zwolnić”, przestać tyle pracować i wrócić do tego co dawało mu radość. Cieszę się, że mogłam zobaczyć łezkę wzruszenia płynąca spod ciemnych okularów.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem ich wzajemnej ofiarności i tego, że nie oszczędzają na swojej przyjaźni.

  • Donatan: Dziękuję.
  • Wy to umiecie w prezenty.
  • Jakie to kochaaane!
  • O kurczę, coraz mocniejsze te prezenty sobie robicie nawzajem.
  • Taka przyjaciółka to skarb!! Super prezent.
  • Meega.
  • Ale super pomysł!
  • Fiu, fiu, mocny prezent.
  • Aż łezka wzruszenia w moim oku się zakręciła. Jesteście doskonałym przykładem tego, że w świecie muzyki i show-biznesu istnieje jeszcze prawdziwa przyjaźń.

A wy wierzycie w istnienie prawdziwej przyjaźni?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marcin Tyszka, Mira LaMirra - fot. Instagram @tyszka_marcin, @mira_lamirra

Marcin Tyszka pokazał selfie z bliska, a tam zero zmarszczek! Fani spekulują: „Chyba była jakaś ingerencja w urodę”. Mama fotografa reaguje (FOTO)

Magdalena S. zatrzymana - fot. Youtube

Uczestniczka programu „Love Island. Wyspa miłości” wpadła w ręce policji! W tle podejrzenie o współpracę z grupą przestępczą!