w

Paula Tumala zrelacjonowała nocną wizytę na pogotowiu. Jedna z jej córek wymagała szybkiej interwencji lekarskiej

Paula Tumala
Paula Tumala

Paula Tumala w środku nocy poinformowała fanów, że trafiła z jedną z córek do szpitala. Dziewczynce musiano podłączyć kroplówkę. Co jej dolega?

Paula Tumala stała się popularna dzięki temu, że wystąpiła w teledysku Donatana. Wcieliła się w nim w Słowiankę, która kusiła widzów swoim ponętnym ciałem. Zawodowo zajmuje się fotomodelingiem. Z uwagi na swoją nieskazitelną urodę oraz kobiece kształty w krótkim czasie zaczęła odnosić pierwsze sukcesy. W przeszłości zdarzało jej się brać udział w odważnych sesjach zdjęciowych, jednakże żadna z nich nie była wulgarna. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej jednak występ z Cleo i Donatanem na konkursie Eurowizji w 2014 roku. Gdy tylko pojawiła się na scenie i zaczęła zmysłowo ubijać masło, na sali zrobiło się bardzo gorąco.

Tumala poznała wiele osób ze świata show-biznesu, dlatego też regularnie pojawia się na imprezach branżowych. W ostatnim czasie musiała jednak trochę przystopować, ponieważ skupiła się na wychowywaniu swoich córek.

Paula Tumala w środku nocy trafiła z córką do szpitala

Paula na początku 2020 roku urodziła bliźniaczki. Modelka skupiła się na opiece nad nimi i zdecydowała, że na jakiś czas odstawi karierę na bok. Wychowywanie uroczych dziewczynek, Anastazji i Nadii pochłonęło ją bez pamięci. Wszystko wskazywało na to, że poukładała swoje życie prywatne i lada moment stanie na ślubnym kobiercu. Niestety jej plany na przyszłość wzięły w łeb, ponieważ rozstała się z ojcem swoich córek.

Od blisko dwóch lat Paula jest samotną mamą, jednak nie stanowi to dla niej żadnego problemu. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi domowymi obowiązkami, a od czasu do czasu pojawia się także na ściankach.

Niestety nie zawsze wszystko układa się po jej myśli, a pewnych wydarzeń w życiu nikt nie jest w stanie przewidzieć. W nocy z piątku na sobotę za pośrednictwem Instastory poinformowała, że trafiła z jedną z córek do szpitala. Wykonała kilka zdjęć w gabinecie zabiegowym, na których możemy zobaczyć, że lekarze zdecydowali się podłączyć ją do kroplówki.

Po szybkiej interwencji lekarskiej wycieńczona dziewczynka usnęła w ramionach matki.

Na tę chwilę modelka nie ujawniła, co się stało, nie mniej jednak pewne jest, że ten trudny czas mają już za sobą. Po kilku godzinach wrzuciła ujęcie ze szpitalnego korytarza, którym poinformowała, że zostały wypisane z oddziału.

Wracamy do domku… 

Mamy ogromną nadzieję, że dziewczynka czuje się już dobrze.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Donatan wydał PÓŁTORA MILIONA ZŁOTYCH na prezent dla Cleo! Piosenkarka jest w szoku

Witold Paszt / Instagram

Witold Paszt nie żyje. Muzyk miał 68 lat. „Jesteśmy zrozpaczeni. Nasze serca są złamane”