w

Doda zdradziła, dlaczego nie planuje zostać matką. „Ja tego nie mam, a dziecko na to zasługuje” [VIDEO]

fot. Instagram / TikTok

Doda jest jedną z nielicznych osobistości w polskim show-biznesie, która od dawna otwarcie deklaruje, że nie chce mieć dzieci. Stanowisko to wyłącznie potwierdziła w swoim show „Doda. 12 kroków do miłości”, a teraz szczerze opowiedziała, dlaczego nie planuje zostać matką. Fani są zachwyceni jej postawą. „Szkoda, że najbardziej odpowiedzialnie o dzieciach myślą ci, którzy tych dzieci nie posiadają” – piszą.

Choć Doda już wielokrotnie mówiła, że nie planuje kiedykolwiek mieć dzieci i mogłoby się wydawać, że jest to już zamknięty temat, gwiazda co jakiś czas jest ponownie wypytywana o tę kwestię przez dziennikarzy.

Doda o dzieciach: „To nie jest torebka”

Wokalistka pojawiła się ostatnio w prowadzonym przez Karola Paciorka podcaście „Imponderabilia”, w którym wrócił temat macierzyństwa. Doda jasno wyjaśniła, dlaczego nigdy nie zdecyduje się na posiadanie dzieci.

Sama prokreacja, rodzenie, rozmnażanie nie jest żadną sztuką. Sztuką jest wychowanie i później opieka nad osobą tak, żeby wychować ją na mądrą kochaną osobę, a nie pie… laptopem, czy telefonem i zajmij się sobą, bo „ładne będziecie mieli dzieci”. To nie jest torebka, że ładne będziemy mieli dzieci i walniemy w kąt i zatrudnimy trzy niańki. To jest świadomy wybór później pracy 24 h, bo to jest praca, ale jako praca nie może być przez matkę postrzegana – podkreśliła gwiazda.

Artystka zaznaczyła, że decyzja o macierzyństwie musi wynikać ze szczerej chęci posiadania dzieci, a nie presji otoczenia i przeświadczenia, że „tak wypada”.

Poświęcenie ma wynikać z miłości i chęci oddania siebie dla drugiej osoby. Ja tego instynktu nie mam, a dziecko na to zasługuje – wyznała Doda.

@dodamusiccom #dc #cytaty #rodzina #dzieci #doda ♬ If I Ain’t Got You – Martin Novales

Nagranie tego fragmentu podcastu stało się hitem TikToka, a pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy pochwalających postawę Dody i dziękują za jej słowa. Internauci docenili, że w bardzo dojrzały sposób podeszła do tego tematu.

„Szkoda, że najbardziej odpowiedzialnie o dzieciach myślą ci, którzy tych dzieci nie posiadają”;

„I tu jest przykład, że nie mając dziecka, można być mądrzejszym od miliona rodziców”;

„Szkoda, że mało kto to ma taki pogląd na temat rodzicielstwa”;

„Ona jest bardzo ale to bardzo świadomą osobą z otwartym umysłem. 99 procent rodziców nie wie, na co się decyduje, decydując się na dziecko” – czytamy pod nagraniem.

Źródło: „Imponderabilia”

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Joanna Kulig - fot. AKPA

Joanna Kulig zalała się łzami, wspominając trudne dzieciństwo. „Wyszłam z totalnej biedy”

Wojciech Szczęsny, Liam Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna - fot. Instagram @marina_official

Światowe media okrzyknęły Wojciecha Szczęsnego bohaterem. Nie zapomnieli o Marinie, którą nazwali… No nieźle!