w

Amerykański komik Pete Davidson ma problemy z prawem. Sąd nie miał wobec niego litości. To będzie dla niego prawdziwa kara

Pete Davidson - fot. Youtube @FirstWeFeast
Pete Davidson - fot. Youtube @FirstWeFeast

W marcu w Beverly Hills doszło do wypadku, który spowodował popularny komik Pete Davidson. Artysta za to przewinienie stanął przed sądem. W sprawie już zapadł wyrok. To prawdziwa kara dla artysty. Dlaczego?

Pete Davidson to amerykański komik i aktor, znany z nocnego serialu komediowego Saturday Night Live, w którym fani mogli go oglądać przez osiem sezonów. To właśnie w tym programie poznał Arianę Grande, z którą później się zaręczył. Przez znajomość z piosenkarką zyskał status celebryty. Niestety ich związek nie przetrwał, ale w 2021 roku w dokładnie taki sam sposób poznał swoją kolejną partnerkę, Kim Kardashian. Chociaż Davidson ma na piersi wypalone imię gwiazdy reality show, ich związek również szybko się zakończył.

Aktor jest bardzo kontrowersyjną postacią medialną. Jego żarty zarówno w programie jak i podczas stand-upów bywają szokujące. Ma image osoby, która się niczym nie przejmuje. Mimo wszystko fani byli w szoku, gdy w sieci pojawiły się informację o jego wypadku.

Pete Davidson ukarany przez sąd za spowodowanie wypadku

4 marca komik spowodował kolizję z udziałem jednego pojazdu w dzielnicy The Flats w Beverly Hills.

Uważamy, że pan Davidson dopuścił się lekkomyślnej jazdy, co ostatecznie doprowadziło do poważnej kolizji z domem. Na szczęście nikt nie został ranny – powiedział prokurator okręgowy w oświadczeniu dla E! News

Biuro prokuratora okręgowego Los Angeles potwierdziło, że 29-latek dołączył do 18-miesięcznego programu dywersyjnego po tym, jak w czerwcu postawiono mu zarzut prowadzenia pojazdu bez należytej staranności i uwagi.

W ramach programu aktor musiał zgodzić się na określone warunki. Zobowiązał się ukończyć 50 godzin prac społecznych i zdecydował się wykonać je w nowojorskiej straży pożarnej. Decyzja ta ma szczególne znaczenie, ponieważ jego zmarły ojciec służył jako strażak w tym oddziale i zginął tragicznie podczas ataków terrorystycznych z 11 września 2001 roku.

Jako, że pan Davidson jest synem bohatera 9/11, z przyjemnością zapewnimy mu możliwość wykonania wymaganych prac społecznych – głosi oświadczenie nowojorskiej straży pożarnej.

Oprócz prac społecznych Davidson musi wziąć udział w 12-godzinnym szkoleniu z ruchu drogowego i w sesjach edukacyjnych w kostnicy lub szpitalu, gdzie często trafiają ofiary lekkomyślnej jazdy. Dodatkowo jest on zobowiązany do zapłacenia zadośćuczynienia. Biuro prokuratora generalnego Los Angeles nie podało kwoty, jaką musi uregulować aktor.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Karol Strasburger - fot. Instagram @karolstrasburger.official

Karol Strasburger szczerze o swojej emeryturze. Prezenter nie zamierz rezygnować z pracy. Ile wynosi jego świadczenie?

Katarzyna Warnke przeżyła piekło w szkole teatralnej. „Odniosłam sukces i zrobił się SYF”