w

25-latek tańczył na ciężarówce jadącej autostradą. Nie zauważył wiaduktu. Skończyło się tragedią [VIDEO]

fot. Facebook screenshot

W Huston w Teksasie doszło do szokującego wypadku. Kierowcy nagrali, jak na dachu jednej z poruszających się autostradą ciężarówek znajdował się tańczący mężczyzna. Niestety, wygłupy skończyły się dla niego tragicznie.

Jak przekazała policja, do zdarzenia doszło w amerykańskim stanie Teksas na Eastex Freeway w mieście Houston. Około godziny 11:30 w czwartek, 10 listopada, jadący autostradą kierowcy zauważyli niecodzienną sytuację.

Na dachu 18-kołowej ciężarówki zauważono młodego mężczyznę, który poruszał biodrami i machał rękami w powietrzu, wykonując taneczne ruchy. Nie wiadomo, jak 25-latek znalazł się na szczycie pojazdu.

Jak widać na nagranym przez pobliskiego kierowcę filmie, mężczyzna początkowo ominął jeden wiadukt, ale następnie doszło do tragedii. 25-latek patrzył w złą stronę i nie zauważył kolejnej przeszkody, w związku z czym uderzył w znajdujący się nad drogą most.

Tragiczny finał wygłupów – nie zauważył wiaduktu

Lokalne media poinformowały, że mężczyzna został strącony na jezdnię i bardzo ciężko ranny. Ofiara została następnie przewieziona do szpitala Memorial Hermann Hospital, gdzie stwierdzono zgon. Mimo interwencji lekarzy nie było szans na uratowanie 25-latka.

 Policja rozpoczęła dochodzenie w sprawie zdarzenia i przesłuchała kierowcę ciężarówki, który twierdzi, że nie miał pojęcia, co dzieje się na dachu. Kierowca został zbadany na obecność alkoholu w organizmie, a następnie wypuszczony, gdy okazało się, że nie był pod wpływem żadnych środków. Możliwe jest, że 25-latek próbował sfilmować swoje wyczyny na szczycie ciężarówki.

„Daily Mail” udało się skontaktować z jedną z osób poruszających się pobliskimi samochodami. Crystal Davis jechała cztery pojazdy za ciężarówką, kiedy mężczyzna uderzył w most i spadł na asfalt.

„Widziałam krew na ziemi. Widziałam wykrzywione ciało oraz złamaną szyję i ramię. To był straszny sposób na rozpoczęcie dnia” – powiedziała kobieta.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

fot. Facebook

Źródło: Daily Mail ; NBC ; Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Doda pokazała, co wyprawia z ukochanym w sypialni. Fani są zachwyceni. „Nie mogę się napatrzeć!” [VIDEO]

Kim Kardashian odsłoniła ciało w mikroskopijnym bikini wysadzanym kryształami [ZDJĘCIA]