w

Wyciekły zdjęcia grobu Krzysztofa Kiersznowskiego. Zatrważający widok

Krzysztof Kiersznowski, fot. AKPA/Piętka Mieszko
Krzysztof Kiersznowski, fot. AKPA/Piętka Mieszko

Krzysztof Kiersznowski zmarł 24 października 2021 roku w Komorowie. Od tamtego pamiętnego dnia minęło sporo czasu, jednak dopiero teraz wyciekły zdjęcia jego grobu. Przykro się na to patrzy.

Krzysztof Kiersznowski był wybitnym aktorem. Miał okazję grać w wielu kultowych polskich produkcjach, które zapewniły mu ogromną popularność. Widzowie mogą go kojarzyć z takich kultowych filmów, jak Vabank, Wakacje z Madonną, Kiler, Cześć Tereska czy Sztos 2. Do ostatnich chwil życia występował w Barwach szczęścia. Kiersznowski występował także na deskach wielu teatrów, w tym Teatru Ochota, Studio, Rampa czy Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

Aktor przez kilka lat zmagał się z chorobą nowotworową, jednak nikt nie spodziewał się, że może dojść do najgorszego. Niestety 24 października ubiegłego roku zmarł w wieku 70 lat.

Jak wygląda grób Krzysztofa Kiersznowskiego?

Grób Krzysztofa Kiersznowskiego znajduje się w Komorowie, jednak w ogóle nie przypomina on pomników innych gwiazd.

Osoby prowadzące profil zasluzylinapamiec na Instagramie wybrały się na wspomniany cmentarz i wykonały kilka fotografii. Możemy na nim zobaczyć, że choć od pogrzebu minęło już kilka miesięcy, aktor nadal nie ma nagrobka. W miejscu jego pochówku ustawiony jest wyłącznie duży krzyż, a na ziemi płyta nagrobna przykryta jest tkaniną imitującą trawę. Na wierzchu ustawionych jest kilka zniczy, a tuż obok nich można dostrzec niewielkie wiązanki kwiatów. Na tej podstawie można wnioskować, że ktoś odwiedza to miejsce. Być może są to jego dzieci — Maximilien i Catherine, które są owocem związku z francuską dyplomatką, Martin.

Miejmy nadzieję, że już wkrótce Krzysztof Kiersznowski doczeka się pomnika.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kompletnie pijani rodzice wyszli na spacer z córką - fot. Facebook @policjagarwolin

Pijani w sztok rodzice spacerowali po mieście z 8-miesięczną córeczką w wózku. Przechodnie reagowali błyskawicznie

13-latka urodziła dziecko 71-latkowi - fot. Pixabay @Pexels

13-latka z Chęcin urodziła dziecko 71-latkowi! Na jaw wyszły nowe fakty. Babcia Wiktorii usłyszała zarzuty