w

Pijani w sztok rodzice spacerowali po mieście z 8-miesięczną córeczką w wózku. Przechodnie reagowali błyskawicznie

Kompletnie pijani rodzice wyszli na spacer z córką - fot. Facebook @policjagarwolin
Kompletnie pijani rodzice wyszli na spacer z córką - fot. Facebook @policjagarwolin

Pijani rodzice spacerowali po Garwolinie, prowadząc wózek, w którym leżała ich 8-miesięczna córeczka. Zaalarmowana przez przechodniów policja nie wierzyła własnym oczom. Oboje byli pijani w sztok.

Bycie rodzicem nie jest łatwym zadaniem, jednakże nie raz pojawienie się maluszka na świecie wywraca życie do góry nogami i sprawia, że ludzie zmieniają się na lepsze. Niestety w tym przypadku tak nie było. Mimo że mieli pod opieką 8-miesięczną córkę, nie widzieli nic złego w tym, by się upić. Szli ledwo przytomni.

Pijani rodzice zatrzymani przez policję w Garwolinie

Przypadkowi przechodnie spostrzegli, że para prowadzi wózek z malutkim dzieckiem, choć oboje są pijani. Niezwłocznie zaalarmowali policję, która po przybyciu na miejsce, dokonała zaskakującego odkrycia.

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że są już tam funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, którzy wcześniej zauważyli tę niebezpieczną sytuację i od razu podjęli interwencję. W wózku znajdowała się zaledwie 8-miesięczna dziewczynka. Jej rodzice byli pijani. 25-letni mężczyzna miał w organizmie 2,7, a 24-letnia kobieta 2,1 promila alkoholu — poinformowała mł. asp. Małgorzata Pychner z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Jeden z mundurowych od razu wyjął dziewczynkę z wózka i się nią zaopiekował. Na miejscu pojawiło się też pogotowie ratunkowe.

Na rękach policjanta dziecko poczuło się bezpiecznie. Funkcjonariusze zaopiekowali się dziewczynką i zadbali, by służby medyczne sprawdziły, czy nie wymaga opieki medycznej — dodała funkcjonariuszka.

Po przeprowadzeniu badań ratownicy medyczni stwierdzili, że dziecku nic nie dolega. Po tej informacji malutka dziewczynka została przekazana w bezpieczne miejsce. Nietrzeźwi rodzice odpowiedzą za to, co zrobili przed sądem rodzinnym.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Monika Miller - fot. Instagram @monika.milller

Wnuczka Leszka Millera ma poważne problemy zdrowotne. Lekarze zdiagnozowali u niej kolejną nieuleczalną chorobę. Jak się czuje?

Krzysztof Kiersznowski, fot. AKPA/Piętka Mieszko

Wyciekły zdjęcia grobu Krzysztofa Kiersznowskiego. Zatrważający widok