w

DramatDramat

13-latka z Chęcin urodziła dziecko 71-latkowi! Na jaw wyszły nowe fakty. Babcia Wiktorii usłyszała zarzuty

13-latka urodziła dziecko 71-latkowi - fot. Pixabay @Pexels
13-latka urodziła dziecko 71-latkowi - fot. Pixabay @Pexels

Ta historia mrozi krew w żyłach. Mieszkająca w Chęcinach 13-letnia Wiktoria urodziła dziecko 71-latkowi! Na jaw wyszły nowe, przerażające fakty.

Rówieśniczki Wiktorii spędzały czas na zabawach, tymczasem ona przeżywała horror. W czasie, gdy one cieszyły się błogim dzieciństwem, 13-latka była w szóstym miesiącu ciąży. 9 sierpnia 2021 roku trafiła do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, gdzie na świat przyszło jej martwe dziecko.

13-latka urodziła dziecko 71-latkowi

Wiktoria znajdowała się wówczas pod opieką babci, ponieważ jej rodzice zostali pozbawieni praw rodzicielskich. Po tym, jak urodziła, ciało maleństwa zostało zabezpieczone, by przeprowadzić sekcję zwłok. Obecnie mówi się, że główną przyczyną śmierci były obrażenia spowodowane porodem.

Z biegiem czasu na jaw zaczęły wychodzić szokujące fakty. Okazało się, że ojcem noworodka był 71-letni mężczyzna, co potwierdziły badania DNA.

W toku przesłuchania podejrzany częściowo przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia — przekazała wówczas prokuratura.

Mężczyzna trafił do aresztu, jednak nie doczekał procesu. W międzyczasie stan jego zdrowia zaczął się pogarszać i ostatecznie zmarł w szpitalu.

Od tamtego zdarzenia minął rok. Prokuratura postawiła zarzut babci Wiktorii. Onet.pl przekazał, że dotyczy on narażenia małoletniej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia poprzez niewezwanie do niej służb medycznych. Na tę chwilę dziewczynka przebywa w placówce opiekuńczej. Śledczy cały czas pracują nad tym, by ustalić, czy nie współżyła również z innymi mężczyznami…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krzysztof Kiersznowski, fot. AKPA/Piętka Mieszko

Wyciekły zdjęcia grobu Krzysztofa Kiersznowskiego. Zatrważający widok

Tragiczny finał wakacji polskiej rodziny - fot. 112press hu

Tragiczny finał wakacyjnego wypadu na Węgry. Polka zginęła na miejscu, a jej dzieci trafiły do szpitala. Auto zgniotło się jak puszka