w

Tragiczny finał wakacyjnego wypadu na Węgry. Polka zginęła na miejscu, a jej dzieci trafiły do szpitala. Auto zgniotło się jak puszka

Tragiczny finał wakacji polskiej rodziny - fot. 112press hu
Tragiczny finał wakacji polskiej rodziny - fot. 112press hu

Tragiczny finał wakacji polskiej rodziny na Węgrzech. Matka kierująca skodą nieoczekiwanie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z tirem. Tragiczny bilans zdarzenia drogowego.

Do wypadku doszło nieopodal miejscowości Zalalovo. 38-latka podróżowała wraz z dwójką dzieci, 6-letnią córką i 8-letnim synem. Policja wraz z biegłym bada przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Tragiczny wypadek polskiej rodziny na Węgrzech

Informację o tym przerażającym wypadku jako pierwszy podał portal 112press.hu. Kierująca skodą 38-latka nieoczekiwanie po pokonaniu zakrętu zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z ciężarówką przewożącą 3 tony ładunku.

Wszystko potoczyło się bardzo szybko, jedyne co mogłem zrobić to trzymać się kierownicy i zderzyliśmy się. Ciągnik stał się niekontrolowany. Moją następną myślą było już unikanie czegokolwiek i po prostu unikanie rowu. To ostatnie nie powiodło się — tłumaczył kierowca w rozmowie z portalem.

Oba pojazdy zatrzymały się w rowie. Niestety, matka zginęła na miejscu, a jej dzieci zostały przetransportowane do szpitala. 6-letnia dziewczynka o dziwo wyszła z wypadku niemalże bez szwanku. Ma jedynie drobne otarcia i zadrapania. W gorszym stanie jest jej brat, który doznał urazu czaszki, a także ma wiele złamań i siniaków.

Nagrania i zdjęcia z miejsca zdarzenia mrożą krew w żyłach. Skoda w wyniku zderzenia zgniotła się jak puszka i przypomina stertę złomu. Silnik leżał nieopodal pojazdu, podobnie jak pozostałe części.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia znajdziecie w poniższej galerii.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

13-latka urodziła dziecko 71-latkowi - fot. Pixabay @Pexels

13-latka z Chęcin urodziła dziecko 71-latkowi! Na jaw wyszły nowe fakty. Babcia Wiktorii usłyszała zarzuty

Ojciec martwego dziecka z Brodnicy został zatrzymany - fot. screenshot Facebook @tvbrodnica

Malutka Maja nie żyje. Zatrzymano ojca dziewczynki, której rozkładające się zwłoki znaleziono w powiecie brodnickim. Nowe fakty