w

[WIDEO] Agresywna kobieta rzucała w ratowników nożami i talerzami. Później zrobiła efektownego fikołka i wyskoczyła z 3 piętra

Kobieta wyskoczyła z trzeciego piętra - fot. screenshot Twitter @sycylia6_
Kobieta wyskoczyła z trzeciego piętra - fot. screenshot Twitter @sycylia6_

O włos od tragedii w Jeleniej Górze! Policjanci interweniowali po tym, jak otrzymali zgłoszenie o awanturze. Kobieta jednak nie chciała ich wpuścić do mieszkania, więc użyto dźwigu. To zupełnie wyprowadziło ją z równowagi. Nikt jednak nie spodziewał się, że jest w stanie posunąć się aż tak daleko.

W niedzielę 26 czerwca w godzinach popołudniowych jeleniogórska policja otrzymała zgłoszenie o awanturze na osiedlu Robotniczym w Jeleniej Górze. W jednym z mieszkań położonych na III piętrze doszło do awantury, która miała nieoczekiwany finał.

Kobieta zaatakowała policjantów i strażaków, a potem wyskoczyła z trzeciego piętra

Domowa awantura z czasem rozwinęła się na tyle, że z III piętra zaczęły lecieć przybory kuchenne.

Służby wezwała właścicielka mieszkania, od której 24-letnia kobieta wynajmowała lokal — poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

Gdy kobieta dostrzegła policjantów, wściekła się jeszcze bardziej. Nie chciała ich wpuścić do środka i zaczęła grozić, że popełni samobójstwo. Gdy to zakomunikowała, postanowiono dostać się do środka przy użyciu strażackiego podnośnika.

Do kosza wszedł policjant i strażak, jednak gdy tylko próbowali się zbliżyć do balkonu, agresywna kobieta zaczęła rzucać w ich kierunku nożami i talerzami. Na szczęście mieli przy sobie tarczę, dzięki której udało im się wyjść z tego bez obrażeń. Próbowali użyć gazu, jednak wtedy agresorka oddaliła się.

Odważny policjant, wykorzystując chwilę nieuwagi, przeszedł na balkon i wtedy doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Kobieta energicznie, jednak z wielką gracją, wskoczyła na balustradę, robiąc przy tym efektowny przewrót i upadła na ziemię. To mogło skończyć się tragicznie, jednak strażacy zdążyli rozłożyć poduszkę powietrzną, która zamortyzowała upadek.

Sąsiadka z bloku naprzeciwko, gdy tylko zorientowała się, że coś jest nie tak, chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać. Poniżej możecie zobaczyć nagranie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Wolontariuszka zdradziła, jak wyglądały ostatnie chwile życia Pawła Adamowicza - fot. screenshot YouTube @Portal Miasta Gdańsk

Wolontariuszka opowiedziała, co działo się na scenie w chwili ataku na prezydenta Gdańska. Jej relacja wywołuje łzy. „To były ułamki sekundy”

W Teksasie znaleziono kilkadziesiąt martwych osób - fot. screenshot YouTube @Reuters

USA. W naczepie ciężarówki znaleziono KILKADZIESIĄT martwych osób. Co się stało?!