w

W środku nocy na Śląsku znaleziono zmasakrowane ciało mężczyzny. „Pocięli 41-latka i pozostawili na środku drogi”

Bruatny atak nożowników na Śląsku - fot. screenshot Twitter @PolicjaSlaska
Bruatny atak nożowników na Śląsku - fot. screenshot Twitter @PolicjaSlaska

W nocy z 23 na 24 czerwca na ulicy 3 Maja w Czerwionce-Leszczynach przypadkowi przechodnie znaleźli brutalnie zmasakrowane ciało mężczyzny w średnim wieku. To wyglądało, jakby ktoś wykonał na nim wyrok…

Przypadkowi ludzie w środku nocy dokonali w Czerwionce-Leszczynach makabrycznego odkrycia. Na ulicy leżał poważnie ranny mężczyzna.

Brutalne morderstwo na Śląsku

Miejscowi policjanci po przyjechaniu na wskazane miejsce dostrzegli leżącego na ziemi 41-latka, na którego ciele widocznych było wiele ran kłutych. Pogotowie ratunkowe natychmiast przystąpiło do reanimacji. Rannego przewieziono do szpitala, jednak nim rozpoczęła się operacja, zmarł.

Portal rybnik.com.pl relacjonował, że morderstwo przypominało, jakby ktoś wykonał na ofierze wyrok.

Pocięli 41-latka, wsadzili go do auta i pozostawili na środku drogi. Druga wersja może być taka, że do zabójstwa doszło, gdy ofiara siedziała w samochodzie — powiedziało portalowi anonimowe źródło.

Policja nie chciała odnieść się do tych informacji, odsyłając dziennikarzy do Prokuratury Rejonowej w Rybniku. Dopiero w piątek ok. godziny 13:00 rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gliwicach, Joanna Smorczewska, udzieliła dokładniejszych informacji.

Mogę potwierdzić, że około północy z 23 na 24 czerwca znaleziono leżącego, zakrwawionego na drodze mężczyznę. Miał liczne rany kłute. Najprawdopodobniej zostały zadane nożem. 40-latek został zabrany do szpitala, ale zmarł przed przeprowadzeniem operacji — wyjaśniła.

Sprawców oczywiście nie było na miejscu zdarzenia, jednak policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Katowicach oraz śledczy z Czerwonki-Leszczyn i Rybnika w krótkim czasie zatrzymali morderców, którzy mieli 28 i 31 lat. Jednego z nich udało się zatrzymać w jego mieszkaniu, a drugiego na dworcu. Jak ustaliła policja, planował uciec do Czech. W dniu dzisiejszym prokuratura ma im przedstawić zarzuty.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ojczym zabił 15-letniego Sebastiana

Ojczym potraktował 15-letniego Sebastiana jak worek treningowy. W krótkim czasie uderzył go 100 razy! Nastolatek konał w męczarniach

Monika Miller - fot. Instagram @monika.milller

Wnuczka Leszka Millera ma poważne problemy zdrowotne. Lekarze zdiagnozowali u niej kolejną nieuleczalną chorobę. Jak się czuje?