w

SuperSuper

Viki Gabor chce się upodobnić do Barbie?! W pierwszej chwili nie poznaliśmy 15-latki. Internauci pieją z zachwytu: „mega hot”

Viki Gabor upodabnia się do Barbie - fot. Instagram @vikigaborofficial
Viki Gabor upodabnia się do Barbie - fot. Instagram @vikigaborofficial

Viki Gabor ma zaledwie 15 lat, ale już teraz chętnie eksperymentuje z wyglądem. Ostatnio przeszła odważną metamorfozę. To naprawdę ona?!

Viki Gabor stała się popularna w 2019 roku po tym, jak znalazła się w finale 2. edycji programu The Voice Kids. Krótko po tym udało jej się wygrać w 17. finale Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, dzięki czemu zyskała ogólnopolską rozpoznawalność, a jej kariera ruszyła z kopyta. Przez kilka kolejnych miesięcy pracowała nad swoim debiutanckim albumem studyjnym pt. Getaway (Into My Imagination), który umocnił jej pozycję w show-biznesie.

Młodziutka artystka ma grono wiernych fanów, którzy nie tylko tłumnie przybywają na jej koncerty, ale i chętnie zaglądają na jej profile w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Po tym, jak ostatnio wprawiła wszystkich w osłupienie, prezentując efektowny tatuaż na dłoni, przyszedł czas na kolejne zaskoczenie. Takiej zmiany w wyglądzie nastolatki nikt się nie spodziewał.

Viki Gabor upodabnia się do Barbie?!

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez Viki na Instagramie wzbudziło niemałe zamieszanie. Od dawna stawia na odważny ubiór i makijaż, jednak tym razem przeszła samą siebie. Takiej zmiany nikt się nie spodziewał.

Młodziutka artystka na wspomnianym kadrze pozuje ubrana w różową kurtkę oraz obcisłe, błyszczące spodnie w tym kolorze. Na górę włożyła jeszcze biały cropp top, który odsłania jej brzuch.

Nie to jednak budzi największe zaskoczenie. Po ciemnych puklach na głowie 15-latki nie pozostał nawet ślad. Zastąpiły je platynowe pasma sięgające do połowy ud. W pierwszej chwili nie mogliśmy jej poznać!

Na tę chwilę nie wiadomo czy to trwała zmiana, czy też peruka, ale z pewnością zasługuje ona na miano spektakularnej. Tę metamorfozę przeszła nie bez powodu, ponieważ już 29 września usłyszymy premierowo jej najnowszy singiel pt. Barbie.

Pod fotografią cały czas przybywa komentarzy, a zdania internautów są mocno podzielone.

  • Wow mega hot.
  • Barbieeee ayy.
  • Nie wiem, co powiedzieć szok totalny.
  • Yy, co, a byłaś taka ładna.
  • O jacie bogini.
  • O kurde Viki to tak na serio?
  • Pięknie Ci.
  • Pliss Viki pasuje ci kolor blond ślicznie w nich wyglądasz

Co sądzicie o tej metamorfozie Viki? Nie za odważnie, jak na 15-latkę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maryla Rodowicz - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maryla Rodowicz narzeka na drożyznę. Przez szalejącą inflację nie może pozwolić sobie na chwilę wytchnienia

Anna Przybylska, Krystyna Przybylska - fot. Kurnikowski/AKPA

Mama Anny Przybylskiej po latach wyznała, jak wyglądały ostatnie dni życia aktorki. „Nie brała już morfiny”